SolTwiX

---> SolTwiX

mesela diyorum ki gold üye olayım özel mesaj atayım e benim özel mesaj atmak istediğim kişi değilse o bana cevap veremez o zaman ne anlamı kalır. Diyorum ki kişisel sayfa açayım mutlu olayım. Bir bakıyorum iğrençli oluyor acaba ben gitsemde sonra yine mi gelsem

---> SolTwiX

[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] Benim bu sayfayı siler misin? Yeni üyelik kapıp gelcem ben?

---> SolTwiX

Bende seni tanıyayım sen neredesin? Zaten yazı tipini falan bir tutturamadım durduk yere pembe oldum birde videoyu neden sadece link olarak paylaşabiliyorum Allah ım lanetlendim

Olur derim onun icin mesaj yazıyorsun ya orda youtube simgesi var ona tıkla tıkladıktan sonra YOUTUBE /YOUTUBE gelicek arasına linki yapıştır olur.

---> SolTwiX

Olur derim onun icin mesaj yazıyorsun ya orda youtube simgesi var ona tıkla tıkladıktan sonra YOUTUBE /YOUTUBE gelicek arasına linki yapıştır olur.

ben çok soğudum bu üyeliğimden zaten sağtwixte benii ortada bıraktı. Senin yetkin var mı benim bu sayfamı kapatmaya :(

---> SolTwiX

mesela diyorum ki gold üye olayım özel mesaj atayım e benim özel mesaj atmak istediğim kişi değilse o bana cevap veremez o zaman ne anlamı kalır. Diyorum ki kişisel sayfa açayım mutlu olayım. Bir bakıyorum iğrençli oluyor acaba ben gitsemde sonra yine mi gelsem

:kopkop:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri