Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Cok sukur iyiyim yillik izindeyim keyif xD

Pazar izini mi yıllık mı xD

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Hahahha pazartesi sabahı uykunun en güzel anında yakalanmak gerçekten kötü oluyor sende haklısın :D

Kesinlikle xD İmzaları biriktiriyorum bak son dakikaya otomatiğe bağlayıp atıyorum sonrasında xD YArım günüm geçiyor sadece imzaya sonra eve geliyorum önüme fatura gelse imza atıyorum. Ben, hiç iyi değilim xD

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Sit

Kesinlikle xD İmzaları biriktiriyorum bak son dakikaya otomatiğe bağlayıp atıyorum sonrasında xD YArım günüm geçiyor sadece imzaya sonra eve geliyorum önüme fatura gelse imza atıyorum. Ben, hiç iyi değilim xD

Yillik 16 gun yarisi hemencik gecti bile haftaya pazar arfe gunu is basi :/

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Hahahha senin uzun bir tatile ihtiyacın var o zaman:Da gittin mi tatile falan

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Fo

Yillik 16 gun yarisi hemencik gecti bile haftaya pazar arfe gunu is basi :/

hafta sonu dahil mi peki?

Hahahha senin uzun bir tatile ihtiyacın var o zaman:Da gittin mi tatile falan

Gittim xD Tam dönecekken darbe girişimi oldu xD

Bendeki şans, temsili :d

Forumda şuan aktif 34 üye var en az 10 kişi özel mesaj atıyor birbirine xD Sonra diyorlar ki forum bitti xD

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Soh

Soyle diyeyim yillik izin 14 gun bide 2 gunde haftalik izinlerim var toplam 16 gun oluyor

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Fo

Hahahha ben ne yapıyım hem Ankaralıyım hem tatile gitmedim deniz nasıl bir şey diyecem yakında:D

Hahahha ben ne yapıyım hem Ankaralıyım hem tatile gitmedim deniz nasıl bir şey diyecem yakında:D

ben memleketten kazanıyorum :d mersin olunca, köye de gidiyoruz desen tatil bildiğin xD

Denize 1 kere girdim bu sene çok sıcaktı ben gittiğimde xD

ben memleketten kazanıyorum :d mersin olunca, köye de gidiyoruz desen tatil bildiğin xD

Denize 1 kere girdim bu sene çok sıcaktı ben gittiğimde xD

Tek umudum atanıp deniz kenarı bir yerlere gitmek yoksa kuruyacam bu memlekette :D

Ben gitsem denizden çıkmam herhalde :D

Tek umudum atanıp deniz kenarı bir yerlere gitmek yoksa kuruyacam bu memlekette :D

Ben gitsem denizden çıkmam herhalde :D

2 gün art arda gidince sıcaktaki kokusu çarpıyor beni. Akşama doğru ve sabah erkenden giriyorum hep, aslında öyle girmek gerek. Öğlen 12'de Güneş tepeden vurunca insanın nutku tutuluyor. Zararlı'da zaten.

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] bugun denize gitcem senin icinde yuzerim hahaha

2 gün art arda gidince sıcaktaki kokusu çarpıyor beni. Akşama doğru ve sabah erkenden giriyorum hep, aslında öyle girmek gerek. Öğlen 12'de Güneş tepeden vurunca insanın nutku tutuluyor. Zararlı'da zaten.

En iyisi sıcak her şekilde zararlı

[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] bugun denize gitcem senin icinde yuzerim hahaha

İyi eğlenceler yüz yüz:D

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri