Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Benden nefret ediyor olmanız umrumda bile değil, inşallah kötülükle hic bir işiniz olmaz...

Şuan konuyu bambaşka bir boyuta taşıdın, ben hiç nefret ediyorum demedim ki tanımadığım bir insandan nefret etmem. Ben yalnızca samimi bulmadığımi söyledim, benim dusuncelerimi bu şekilde saçma sapan yorumlamazsan sevinirim.

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

:3dh2b:

Şuan konuyu bambaşka bir boyuta taşıdın, ben hiç nefret ediyorum demedim ki tanımadığım bir insandan nefret etmem. Ben yalnızca samimi bulmadığımi söyledim, benim dusuncelerimi bu şekilde saçma sapan yorumlamazsan sevinirim.

Saçmalayan benim öylemi..:3cy19: vallahi buna çok güldüm...allah da seni güldürsün...Ben aksine açık sözlü olmana bayıldım...

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Fo

Yoo kalbimde bende senin gibi biriyle tanışmaya henüz hazır olmaya bilir..:img-russian_roulett

Her kötünün içinde biraz iyi vardır...

Ben kötü biri olduğumu söylemedim yalnız, yargısız infaz değil mi bu sence de

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet F

Benim söylediğim şeyle senin söylediğin çok farklı yalnız :R

Vallahi zeytin yağı gibi üste çıkıyorsun...bana samimiyetsiz dediniz, çok mu taniyorsunuzda böyle dediniz...Ben deyince mi farklı oluyor...ama tüm samimiyetsizligime rağmen sizi sevdim...

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, S

Vallahi zeytin yağı gibi üste çıkıyorsun...bana samimiyetsiz dediniz, çok mu taniyorsunuzda böyle dediniz...Ben deyince mi farklı oluyor...ama tüm samimiyetsizligime rağmen sizi sevdim...

Sen beni yaptığım yorumlardan yola çıkarak tanımadan kötü biri diye lanse edersen ben de seni samimi bulmam normal olarak kim olsa aynı tepkide bulunur :R ek olarak açık sözlü insanları herkes sever :dd

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Fo

Sen beni yaptığım yorumlardan yola çıkarak tanımadan kötü biri diye lanse edersen ben de seni samimi bulmam normal olarak kim olsa aynı tepkide bulunur :R ek olarak açık sözlü insanları herkes sever :dd

İyi ama önce siz söylediniz:234:
Ayrıca size kötü demedim, mesajı iyi okuyun lütfen...sadece açık sözlü olduğunuz için değil insan olduğunuz için seviyorum.bu bize allahın emri...:eek:k:

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: So

İyi ama önce siz söylediniz:234:
Ayrıca size kötü demedim, mesajı iyi okuyun lütfen...sadece açık sözlü olduğunuz için değil insan olduğunuz için seviyorum.bu bize allahın emri...:eek:k:

Allahın emri mi çok ilginç doğrusu.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri