Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

[MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım teşekkür ederim.Sen nasılsın iyisindir umarım.

şükür [MENTION=170361]Turquaze[/MENTION] üstadım ne olsun uğraşıp duruyoruz

Hayırlısı olsun [MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım. Hep aynı.Bizde koşuşturup duruyoruz. Akşamları fırsat buldukça oyunlarda stres atmak iyi geliyor :)

aynen [MENTION=170361]Turquaze[/MENTION] üstadım şu yaz gelse de memlekete dönsek :)

[MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım.Şu an Edirne'den uzaktasın anladığım kadarıyla. 2000 senesinde Edirneye gitmiştim.Çok şirin bir yer memleketin :)

@Turquaze üstadım çok uzaklardayım kısmet olursa yeniden beklerim bir tava ciğer yaparız :)

[MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım.Teşekkür ederim :) Nasip diyelim.Selimiye Camisi karşısında bi yerde yemek yediğimizi hatırlıyorum. O kadar güzel bir şehir ki Edirne ,insan hiç yabancılık hissetmiyor.Ben çok sevdim Edirne'yi. Olaki bu taraflara yolun düşerse bende seni ağırlamak isterim :)

@Turquaze üstadım düşerse kaçış yok zaten kısmet diyelim :)

[MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım başım üstünde yerin var :) Haber etmen yeterli :)

inşallah [MENTION=170361]Turquaze[/MENTION] üstadım hayırlı geceler

[MENTION=170801]SuskunDervis[/MENTION] üstadım.Hayırlı geceler.Oyunlar içinde ayrıca teşekkür ederim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri