Soğuk Havalarda Dişler Neden Sızlar?

---> Soğuk Havalarda Dişler Neden Sızlar?

Ben yarın birini aricam soylu cem zaten Akyuvar lar fazla çıkmış kasılma ve vücudun belli yerlerinde ağrılar var diyecem birde ayakların ds yeşil ince dama lar gözüküyor mu böyle yeşil kök gibj

İnceler gözükmüyor sanırım dikkatlice bakmadım.Benim Akyuvarlarm fazla çıkınca hemşire bana tek başına bir anlam ifade etmiyor dedi.Ama benim sık sık ağzımdan dilimden yaralar çıkıyor, karnımda ağrılar oluyor; bazen yatıyorum ağrıdan kasılıyor bacağım ayağım.Hemşireye de bunları söylmedim tek başına anlam ifade etmiyor deyince.Çünkü bana şeker kolstrl gibi rutin testler yapılıyor.Şimdi hangi bölüme gideceğimi de bilmiyorum.Çok teşekkür ederim.Özel durumda da zaten oluyor ama bir hafta iki haftadan önce başlıyor ağrılar.Normal mi ? aşırı baş dönmesi tansiyon düşüklüğü gibi şeyler oluyor ama bir iki haftadan önce ağır ağrılarım oluyor.

Son düzenleme:

İnceler gözükmüyor sanırım dikkatlice bakmadım.Benim Akyuvarlarm fazla çıkınca hemşire bana tek başına bir anlam ifade etmiyor dedi.Ama benim sık sık ağzımdan dilimden yaralar çıkıyor, karnımda ağrılar oluyor; bazen yatıyorum ağrıdan kasılıyor bacağım ayağım.Hemşireye de bunları söylmedim tek başına anlam ifade etmiyor deyince.Çünkü bana şeker kolstrl gibi rutin testler yapılıyor.Şimdi hangi bölüme gideceğimi de bilmiyorum.Çok teşekkür ederim.Özel durumda da zaten oluyor ama bir hafta iki haftadan önce başlıyor ağrılar.Normal mi ? aşırı baş dönmesi tansiyon düşüklüğü gibi şeyler oluyor ama bir iki haftadan önce ağır ağrılarım oluyor.

bazı kadınlar da özel durumlar da ağrılar oluyor bazıları da hix ağrı olmaz senin soğuk yerlerde otur mam an lazım. sende Kis olma ihtimali var kadın doğum doktoruna gitmen lazım ama bekar olduğunu mutlaka söyle

Sana bir tavsiye daha veriyim özel. günler. den ağrıların oluyor ya 3 4 gün önce den muzun üstü ne tarcin dok Yemeni tavsiye ederim

bazı kadınlar da özel durumlar da ağrılar oluyor bazıları da hix ağrı olmaz senin soğuk yerlerde otur mam an lazım. sende Kis olma ihtimali var kadın doğum doktoruna gitmen lazım ama bekar olduğunu mutlaka söyle

Kist olma ihtimalini bende biliyorum ama Dr a gitmesem olmaz mı ? Çok ciddi bir sorun çıkacağını sanmıyorum sence ? Teşekkür ederim bilgi için :)

yolun başında iken tedavisi kolay olur ama önemli bir şey varsa ve geç kalirsan daha kötü olabilir bu nedenle ihmal etme derim sana

Kötümüdür ? Diyorsun yani belirtilere göre Yolun başında dedin ondan dedim.İyş huylu değil midir ? İyi huylular bildiğim kadarıyla kötüye çevirmiyor da.

Kötümüdür ? Diyorsun yani belirtilere göre Yolun başında dedin ondan dedim.İyş huylu değil midir ? İyi huylular bildiğim kadarıyla kötüye çevirmiyor da.

Yok gii kötü veya iyi mi bilemem bakil ma dan bilinmez sen sonra daha erken dedin ya belki yolun başı dir diye söyledim çabuk müdahale her zaman iyidir o yüzden dedim

yanımda olsaydın ben hal ederdim gerçi uza güz seni çoktan götür mus tüm ya burdaki 9 lik nene gibisin ha Nazlı şey ne olacsk onlara yaptigimi sana da yapmak lazım

[MENTION=160319]Marea[/MENTION]

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] Teşekkürler.Konu fazla saptı biliyorum bende onu diyecektim ama Sohbet bölümün nerde olduğunu bilmediğimden diyemedim.Umarım gidebilirim bir gün,teşekkürler.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri