slm herkese

---> slm herkese

:106:teşekkürler herkese ben ist oturuyorm 28 yaşındayım trabzonluyum mobilya işi ile uğraşıyorum v.s.

biraz da sizleri tanıyayım:106:

---> slm herkese

:106:teşekkürler herkese ben ist oturuyorm 28 yaşındayım trabzonluyum mobilya işi ile uğraşıyorum v.s.

biraz da sizleri tanıyayım:106:
abooooo sendemi trabzonlusun vay hemşerim vay, doğru adrestesin trabzonlu çok burda, kimi sayıyım sana bilemem ki, zamanla hepsini tanırsın bende rizeliyim, bak kürşat inşallah eğer kalıcı olursan bir gün bir buluşma düzenleriz trabzonda, üyeler mutlaka gelecektir. ;)

---> slm herkese

abooooo sendemi trabzonlusun vay hemşerim vay, doğru adrestesin trabzonlu çok burda, kimi sayıyım sana bilemem ki, zamanla hepsini tanırsın bende rizeliyim, bak kürşat inşallah eğer kalıcı olursan bir gün bir buluşma düzenleriz trabzonda, üyeler mutlaka gelecektir. ;)

ben istanbuldayım ama

---> slm herkese

sende rizelimisin demek hemeşeriyiz bende rizeliyim.

bu arada hoşgeldin kürşat

iyi forumlar.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri