SlipKnoT999

SlipKnoT999

Bayan Üye
Selam Arkadaslarr. Ben Gamze :D 23.12.1993 Dogumluyumm. İstanbulda oturuyoruum :)

Galatasaraylıyım :)
System of a Down, Slipknot, Bon Jovi, Megadeth, Queen, Korn, David Guetta, Avenged Sevenfold, Fall Out Boy, Pixie Lott, Evanescence, Kings of Leon, Skillet, Flyleaf, Ensiferum, Rammstein, Pink Floyd, Guns N' Roses, Ozzy Osbourne, Guns N' Roses, , U2, AC/DC, Pitbull, Amy Winehouse, Offspring, Bullet for My Valentine, Kate Voegele, Duman, Şebnem Ferah, Paramore, Three Days Grace, , Linkin Park, Duman Fan, Teoman, Rise Against Dinlerim. Biraz çok oldu ama neyse :D Bu grupların yanında Sagopa Kajmer de dinlerim :D
Sarı Saçlıyım Mavi Gözlüyüm 1,72 boy :D
1 Erkek Kardeşim Var Hiç geçinemeyizz :D
İnsanların Bana işi düştüğünde aramalarından nefret ederim.
Kelebekten Korkarım :D
Sayısal okuyorum ve Diş Doktorlugu,Makine mühendisliği, Adli Tıp ya da Biyokimya okumak istiyorumm :D
sıcak Kanlıyımdırr :D Lafımı esirgemem ;) Yanlış bir şey Varsa ortada Açık Açık söylerim ama bunu yaparken karşımdakini incitmemeye çalışırım :)
İnsanlara Kin tutamıyorum

Son düzenleme:
---> SlipKnoT999

Müzik zevkini çok beğendim xD avatardaki sensin galiba hoş kızsın :)
Kendini güzel anlatmışsın tanıdığıma memnun oldum ben de Aslı (:)

---> SlipKnoT999

Seni TanıyoRuum KardeSım ; )
Burda Tanımak Daha güzeL oLdu xD
Bu arada Ne zaman FenerLiii oLdun sen ? xD

---> SlipKnoT999

Enısteeme Aferın .
Daha 1 ay önce Gs dıyodun da xD
Ben öLe hatırLıyorum Demek ki .d

---> SlipKnoT999

seni tanımak güzeldi :)
çok fazla yabancı şarkı dinliyosun memleketine bi bak bence ;)

---> SlipKnoT999

seni tanımak güzeldi :)
çok fazla yabancı şarkı dinliyosun memleketine bi bak bence ;)

Türkiyede Yaşayıp, Türk olmamız, Yabancı şarkılar dinlemeyeceğimiz anlamına gelmez bence :) bu bir zevk işidir herkesin zevkine saygı duymak düşer :) Sen İngilizce şarkı dinyemiyo olabilirsin ben sana karışamam :) bu tamamen zevk işi ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri