Sizce kızlar mı Yoksa Erkekler mi daha Kıskanç?

Sizce kızlar mı Yoksa Erkekler mi daha Kıskanç?

• Kızlar

Oy: 76 62.3%
  • Erkekler

Oy: 46 37.7%

• Kullanılan toplam oy
    122
valla duruma göre değişiyorr

benim yanımda bi kız olsa herhalde sevglm &100 kıskanır

ama onun yanınada bi erkek olursa & 100 döverim haha :D

tabikide tartışmasız erkekler hiç bir kadın kıskancından bir erkeği evde hapis etmemiştr ama erkekler o kadar kıskançlar kii eşlerinin üzerine ewi kitleyip de öle işe gidenler oluyor

Bence'de Erkekler Kızlar Bir Erkegin Yanında Bayan Görse Belki Sana Hayatı Zindan Eder Ama Bir Erkek Sevdiginin Yanında Başka Bir Erkek Görürse Daha Kötü Oluyor Sanırım:)

bence bayanlar çok daha fazla kıskanıyor ama belli etme konusuna gelince erkekler daha fazla belli ediyor kıskandığını . bayanlar ise içlerine atıp biriktiriyolar ve bir anda patlıyorlar gibi geliyor bana

Bence Erkekler Kıskanıyor ve sorunlarda genelde buyuzden cıkıyor erkeklerın sahıplenme duygularının fazla oldugunu dusunuyorum ben şahsen sevgılımı bı erkekler gorsem sormadan sorun cıkarırım belkıde arkadası ama yanlıs anlarım sanırım aşırı kıskancım ama erkeklerın daha kıskanc oldugunu dusunuyorum ~~

aslında kkızlar daha kıskanç ama kıskandıkları zaman bize artislik yapamıyolar?(nie yapmıyolar anlamıyom)
erkekler kıskandığı zaman iki saat sorguya çeker.o kim? nerden tanıyosun?ne işi war senin yanında? vs. vs. vs

ama kızlar daha kıskançç

erkekler her zaman için daha kıskançlar ama yinede kızlar kıskanıncada iyi olmuyoo yane ben direk ayrılmaya falan kalkıyom :D:D:D kendim için onu söyleyebilirim diğerleri napar bilememe ama anında patlarım:D

erkekler daha kıskançtırlar kızlar sadece sevdiklerini başkalarından kıskanırlar ve başkalarıyla yakınlatıklarında kıskançlık yaparlar ama erkekler etek giy sokağa çıkma gene kıskanırlar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri