Sizce hangi lise daha iyi?

Sizce hangi lise daha iyi?

• Anadolu tabiki. ÖSS için kaçınılmaz.

Oy: 12 57.1%
  • düz lise tabiki. sağlam bir eğitim.

Oy: 1 4.8%
  • Meslek lisesi tabikide. mevzun olunca üniv. olmasa da mesleğin oluyo en azından

Oy: 8 38.1%
  • Lise mi? Ne lisesi? Lise ne arar la benim hayatımda?

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
---> Sizce hangi lise daha iyi?

Kişi hangı lısede olursa olsun kendını gelıstırıp calısmasıyla alakalı olarak sınav kazanır
Anadolu veya fen lıselerınde hıc mı basarısız ogrencı yok sankı
Iyı kotu ayırt edılmeksızın
Kısının kendını hedefıne en yakın ulasabılecegı bır lıse secmesı gerekır
Duz, meslek veya anadolu.

ne demek kalmadı.anadoluyla düz lse bir deilki.anadoluda puanla qelysun.etrafındakiler calıskan hedefi olan öqrenciler.bu a seni calısmaya zorluo.tabki anaolu.ztn anaddolu lisesndeyim =)

en iyisi meslek lisesi diyenlere...
18-19 yaşında meslek lisesinden mezun olup üniversitede okumak için farklı bir bölüm seçmek istediğinizde bu kararınızın zor değil imkansız olduğunu, çünkü bu seçimi henüz sağlıklı bir şekilde karar verilemeyecek yaş olan 14 yaşında liseye girerken yaptığınızı anladığınızda hüsrana uğramayın.

Anadolu lisesine gittiğinde üniversiteyi yarıda olsa garantilemiş oluyorsun. Bence.

meslek.

geçiş hakkın var.
düz lisenin alanına tecavüz edebiliyosun

ve en önemliside meslek bölümlerinde %60 meslek yerleştiriliyor. yani bi düz lise mezunu senden yüksek bi puan dahi yapsa sen seciliyosun.

mis gibi..

Eğitim açısından Anadolu lisesi tabiki :) ama onun bunun Anadolu Lisesi değil gerçek olanı xD

Eğitim .. Öğrenim açısından tabiki. AnadoLu LiseLeri :D

Ama FazLa iLerLeme şansı oLmayan insanLar için bu şansı kendiniz yaratırsınız yanLış anLaşıLmasın CümLe...

mesLek Lisesi diyorum.. Arkadaşında Dediği gibi Geçiş hakkın var :D ben bundan yararLanmıştım.. Yoksa üniverstenin kapisindan iceri giremezdim şahsen.

Eğitim .. Öğrenim açısından tabiki. AnadoLu LiseLeri :D

Ama FazLa iLerLeme şansı oLmayan insanLar için bu şansı kendiniz yaratırsınız yanLış anLaşıLmasın CümLe...

Anlaşılmadı ki yanlışı olsun daha açık söler misin merak ettim (:)

Anlaşılmadı ki yanlışı olsun daha açık söler misin merak ettim (:)

Şimdi bazı insanLarın haddi beLLidir :) Okuyamaz..

Bunu isteye isteye yaparLar.. :) Demek istedim.. Hani üniversteyi kazanamayacağin iLerLeyemeyeceğini Düşünüyorsan :) Doğru terCih mesLek Lisesidir Demek istedim :)

Hem Ders anLatımı Daha basit .. Ve üniverste şansı Sunuyor..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri