sizce ERGENEKON davası ve ergenokonun iç yüzü???

---> sizce ERGENEKON davası ve ergenokonun iç yüzü???

o zaman şöyle düzeltme yapıyorum ;)
Ben ahkam falan kesmiyorum

Ben Sen Ahkam Kesiyorsun Demiyorumki

Ya Yazdıklarımı Okumuyorsun , Yada Tartısma Cıkartmak istiyorsun.

Sen Karşındakine Diyorsun Ahkam Kesiyor Diye

Sen Ahkam Kesiyorsun Demedim Hic Bi Zaman

Sana Zaten Ahkam Kestirmem , Ahkam Kesmiyorum Yazısını Yazmana Bile İzin Vermem

anLatabildimmi Kardeşim.

:) Bugra

Kimse Kimsenin Ölümüne Sebebiyet Veremez , Eger Verdiyselerde ALLAH Katında Cezalarını Bulurlar.

Bir İnsan Ölecekse Buna Ne Sen Ne Ben Nede Bir Başkası Mani Olamaz

ALLAH Herkeze Ölmesi icin Sebeb Verir..

Kimi Yolda Trafik Kazasından Ölür , Kimi Hastalanır Ölür ..

Kimide ECELİYLE

Niye Öldü , Kimin Yüzünden Öldü Diye Tartısmak Bizim HADDİMİZE degil ..

Bence Sorgulanmakla , Tutuklanmak Aynı Degil :)

Kanser hastasıydı we biLiosun bu hastaLıqın iLacı moraL

Adı böLe bi pisLiqin içinde qeçen hanqi insan buna üsüLmes

Nese oLan qidene oLuo

Kimseye bişi oLduqu yok

Siz soLcusunuz diye soLcuLarın yanLışLarını görmezLikten geLiyorsunuz Türkan SayLan=Türkiyeye çok iyiLik yaptı ama onun gibiLer bu vatanda oLursa . Biz evet avrupa birLiğine gireriz Ama kim oLduğumuzu unutarak.Ama farkındaysanız sadece bu dünya yok , bu dünyada sınır var ama öteki dünyada yok . Ben aşırı soLcuyum demek biLe bana göre Ben aLLahı tanımam demektir. Eğer soLcuysan Allahın adını ağzına almıycaksın. Çünkü o sana yakışmaz.
Sağcı veya soLcu değiLim.
Ama sağcıLarda en basitinden Akp'de Hicbir hayır Yok.
Veya soLcuLarda ChpLiLErde 5 gRam hayır yoK.
İkisininde bu üLke için berbat pLanLarı var.

Son düzenleme:

Kanser hastasıydı we biLiosun bu hastaLıqın iLacı moraL

Adı böLe bi pisLiqin içinde qeçen hanqi insan buna üsüLmes

Nese oLan qidene oLuo

Kimseye bişi oLduqu yok

:)

Bugra Kardeşim İnan Gülüyorum Şuan

Korudugun , Savundugun İnsan

" Biz Kızlarımızın , Erkeklerimizin Sıralar Üstünde Namaz Kılmasını Degil , Bale Yapmasını İstiyoruz " Diyen Birisi

Bu Ne Demek oLuyor

Açıklarmısın ßana ?

Hala Neden Ergenekonun Varlıgını kabuL etmiyorsun

Hangi Akla Hizmet Bu Türkan Saylanı Koruyorsun

Peki Türkan Saylanın Skandal Ses Kaydını dinledinmi hiç kardeşim ?

Siz soLcusunuz diye soLcuLarın yanLışLarını görmezLikten geLiyorsunuz Türkan SayLan=Türkiyeye çok iyiLik yaptı ama onun gibiLer bu vatanda oLursa . Biz evet avrupa birLiğine gireriz Ama kim oLduğumuzu unutarak.Ama farkındaysanız sadece bu dünya yok , bu dünyada sınır var ama öteki dünyada yok . Ben aşırı soLcuyum demek biLe bana göre Ben aLLahı tanımam demektir. Eğer soLcuysan Allahın adını ağzına almıycaksın. Çünkü o sana yakışmaz.
Sağcı veya soLcu değiLim.
Ama sağcıLarda en basitinden Akp'de Hicbir hayır Yok.
Veya soLcuLarda ChpLiLErde 5 gRam hayır yoK.
İkisininde bu üLke için berbat pLanLarı var.

aynen
altına imzamı atarım cinsinden :)

:)

Bugra Kardeşim İnan Gülüyorum Şuan

Korudugun , Savundugun İnsan

" Biz Kızlarımızın , Erkeklerimizin Sıralar Üstünde Namaz Kılmasını Degil , Bale Yapmasını İstiyoruz " Diyen Birisi

Bu Ne Demek oLuyor

Açıklarmısın ßana ?

Hala Neden Ergenekonun Varlıgını kabuL etmiyorsun

Hangi Akla Hizmet Bu Türkan Saylanı Koruyorsun

Peki Türkan Saylanın Skandal Ses Kaydını dinledinmi hiç kardeşim ?

Budur kardeşim

bence ordunun adını kirletme ...halkın orduya olan güwenini azaltma...ve koca bir hiçliklerin operasyonu... sivil yargı eliyle ordudan hükümete kasrışanları temizleyerek kendi istedikleri adamları onların yerine getirme operasyonu...tabi bence..

Bakın ülkenin bazı önemli kademelerine masonlar vb. kimseler sızmış ve bunlar ülkemiz ne zaman yükselmeye çalışsa bir şekilde olaylar çıkartıyorlar.Ülkede bir kargaşa havası yaratmaya çalışıyorlar.Bu ortaya çıkan bombalar,mayınlar da bunun göstergesidir.Belkide onları patlatıp kürtler yaptı diyerekten ülke de kargaşa çıkaracaklardı...
Zamanın da devlet adamlarına yapılan suikastler,darbeler Türkiye'nin kademe kademe gerilemesine sebep olmuştur.O kadar Laikliği savunuyorlar peki Darbe demokrasinin hiçe sayılması değil midir? Bu konu da niye kimse kükremiyor?Ergenekon bir terör örgütüdür bu örgütte yer alan kimseler haindir.Daha ergenekonun belkide %20 si bile ortaya çıkmamıştır.

Not:Akp ci filan değilim parti de tutmam A partisi olmuş B partisi olmuş darbeye,suikaste karşıyım...

n711884266_1346106_6454520.jpg

Size en iyi böyle açıklanır bu durumm bence. Alın görün karikatürle bile kolayca anlatılabiliyormuş.

bu işler yahudilerin başının altından çıktı. çıkacaktıır da masonlar vs. işte

we...eet ergenokonu çıkaranlrdan ergenokunu çözmesini beklemeyelim...ortada bi belge warsa bu belgelerin nasıl basına sızdığını bulalım...ve belgeyi hazırlayanı bulalım...yoksa herşey palavra...

Tamamen Katılıyorum bakın arkadaş ben siyaseti iyi bilenlerden biriyim ki siyasetin içinde olan ve şuan iktidar partide görevli olan milletvekili dayım Askeriyde albay dayım ve denizci (bahriye) kuvvetlerinde amcam Tuğamiral ve bazı yerlerde devlet görev alanlarında çalışan akrabalarımda var yani benim şimdi diyiceklerim uydurma yada sağdan soldan duyduklarım değil bizzat bu saydığım insanların ağızlarından duyduklarımdır ve bazı şeyleri bana gösterdiklerinde daha çok şahit oldum .
Şimdi bakın arkadaşlar türkiyede o kadar olaylar çıkıyor bir anda o kadar olayda saniyesinde ört pas ediliyor örneğin Ergenekon bugune kadar neden bu dava açılmadı neden Şimdi bu dava bu kadar üstleniyor arkadaşlar bu ergenekon davasında tutuklananların çoğu kukla neden mi çünkü zaten bu davanın açığa cıkmasını devleti oyalama taktiğidir asıl derin darbeciler pusuda planların tıkır tıkır işlenmesini gözleriyle izliyorlar o kadar belge toplantı baskınlar yapıldı denildi tv lerde gördünüz gömülü silahlar bulundu o silahları bir anda oraya gömen kimlerdi sizce ? asırlarca o silahlar orda saklı değildiya .Bunların hepsi oyundur Ama biliyorsunuzdur yada bilmiyorsunuz ben yinede aLtını çizerek söylüyorum Şuan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Ergenekon davasının üstüne gitmese idi al aşağı edilecektir çünkü ona şuan aşırı destek var desteği veren Amerika ve Rusya . ne alaka demeyin bilmediğiniz konular var arkadaşlar ben bunlar bizzat duydum sessiz sedasız rusya aslında türkiyeyi istiyenler arasında bir numara amerika ergenekon davasına gidilsin diyor ki insanların aklını karıştırıp teröristleri dinlendirip teröristlere ordu katma ve bizim hükümetimizi oyalama planları yapıyorlar şuan el altında amerikanın pkk ya verdiği silahları biliyormusun Silah,Levazım malzemeleri,Para, Gıda vs gibi. oda yetmiyormuş gibi kendi ajanları ülkemize sokup bizi içten yıpratmaya çalışıyorlar valla o kadar anlatılıcak şey varki inanın kitap yazsanız yazamassınız ne kağıt yeter nede kalemlerinize mürekkep :) ama şu gerçektirki . Bunu bizzat diyen Tuğamiral ben yıllardır bu askeriyede görev aldım neler gördüm neler konuştuğum an kellem gider sustuğumuz zamanda yüreklerimiz sızlıyor ama konuşmaya çalışsak ne bunu duyuara biliriz nede derdimizi anlata biliriz saniyedesin a demeden mezara boylarlar çünkü o kadar derinleşmiş ki Kendi Devletimize bile güvenir olamıyoruz Arkadaşlar bizler bu toprakların bu ülkenin değerini bilelim ve zalimlere ve düşmanlara ülkemizi kıskanıpta bizi kürt çerkez laz dır diye ayırmaya çalışıp bizi birbirimize kardeşi kardeşi kırdırmaya çalışanlara izin vermiyelim türkün türkten başka dostu yoktur .

eline sağlık, tamamen katılıyorum söylediklerine. zaten asırlardır onların ülkemizde gözleri war.

Aynen öyle ama işte bizleri böyle uyutmaya çalışıyorlar.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri