sizce AKP kapatılır mı?

AKP kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence kapatılsın.
kendi vatandaşına al ananıda git der
kendi ülkesini ona buna şikayet eder
apoya sayın der(bide akp den önce dtp kapatılsın diyolar kapatılsın dediğiniz partinin elebaşıan adam sayın diyor)
borçları ödemek için satmak lazım denmiş.oralar kötü çalışıyor diye oralar neden kötü çalışıyor diye irdeleyip nedenini öğrenmek yerine satmak daha kolay tabi
elektriğe gelen %40 lık zam lar petrola gelen zamlar.
seçimden sonra herkesi kucaklayacağız,herkese kapımız açık diyor kendini eleştrdiye adını unuttuğum bi gazeteci vardı ona bu ülkeyi terk et diyo bu nasıl bi iş anlamadım
i

o gazeteci bekir yıldız dı galiba..walla güsel şeyler söyledin..ben de söylicektim ama anlatmak güç...

dtpnin zamanı gelmedi...onlar o kadar akıllı hareket ediolar kii..o partinin kapanması terörizmin patlamasına neden olcak...arkalarında avrupa kamuoyu olcak...dtp nin kapatılması türkiyeye prestij kaybettircek..onları içten yıkmalıyız..yanlış söylüyorsam düzeltin??
%47 lik kısmın büyük kısmı pişman olcak ilerleyen zamanlarda..bilinçsizler devam edecek..
chp mhp saç ektiriyosa akp 2002 den bu yana peruk takıyo yaaa...
fazla söze gerek yok...ben yukarıda anlatacaklarımı anlattım..saygılar..

hani dükyan kapatmak kadar kolaydı parti kapatmak?,bak değilmiş dimi?
Merak etme pişman olmazlar, bu halk neler görmediki,bu duruma karşı pişman olsunlar;)
Yok takmıyorlar,kendi saçları, iyi bakarsan görürsün:8:
sanada saygılarla..

hani dükyan kapatmak kadar kolaydı parti kapatmak?,bak değilmiş dimi?
Merak etme pişman olmazlar, bu halk neler görmediki,bu duruma karşı pişman olsunlar;)
Yok takmıyorlar,kendi saçları, iyi bakarsan görürsün:8:
sanada saygılarla..

bak ben anlatamadım galiba..parti kapatmanın öncesi olduğu gibi sonrası da var...eğer bunlara katlanmayı göze alırlarsa elbette kapatılır...kapatmak sorun değil ki..

bence kapatılsın.
kendi vatandaşına al ananıda git der
kendi ülkesini ona buna şikayet eder
apoya sayın der(bide akp den önce dtp kapatılsın diyolar kapatılsın dediğiniz partinin elebaşıan adam sayın diyor)
borçları ödemek için satmak lazım denmiş.oralar kötü çalışıyor diye oralar neden kötü çalışıyor diye irdeleyip nedenini öğrenmek yerine satmak daha kolay tabi
elektriğe gelen %40 lık zam lar petrola gelen zamlar.
seçimden sonra herkesi kucaklayacağız,herkese kapımız açık diyor kendini eleştrdiye adını unuttuğum bi gazeteci vardı ona bu ülkeyi terk et diyo bu nasıl bi iş anlamadım
vay be, harbi bozuk plakmışsınız,sürekli bir kötü şey gördüğünüzde onu tekrar edip duruyorsunuz?Birazda güneş gözlüğü takın etrafa bakarken gözleriniz kamaşmaz;)
elektrige bu kadar zam geldiğini duymamıştım,nereden duydun?
petrol fiyatını belirlemiyoruz,dışardan alıyoruz?hatırlatıyım
gazeteci desin demediği laf kalmasın,başbakan aman efendim siz ne kadar iyisiniz,daha beni kötüleyebilirsiniz,yeterki size bir toz konulmasın densin?
başbakan ne zaman kötülemiş bir söylesene çok merak ettim?

vay be, harbi bozuk plakmışsınız,sürekli bir kötü şey gördüğünüzde onu tekrar edip duruyorsunuz?Birazda güneş gözlüğü takın etrafa bakarken gözleriniz kamaşmaz;)
elektrige bu kadar zam geldiğini duymamıştım,nereden duydun?
petrol fiyatını belirlemiyoruz,dışardan alıyoruz?hatırlatıyım
gazeteci desin demediği laf kalmasın,başbakan aman efendim siz ne kadar iyisiniz,daha beni kötüleyebilirsiniz,yeterki size bir toz konulmasın densin?
başbakan ne zaman kötülemiş bir söylesene çok merak ettim?

ben de cevap vereyim..bütün ülkelerde gazetecilerin özgürlüğü var...eleştirebilir..danimarkada danimarka başbakanını bi gazeteci çok afedersiniz ama bi karikatürünü çizmiş o karikatürde başbakanı inek pisliği olarak çizmişti..gazetecilerin bi özerkliği var bu konuda...başbakan ne zaman kötülemedi ki???bi küfür etmediği kaldı..çiftçiye gazeteciye esnafa..petrolde haklısın ama elektrikte çok ciddi zam geldi..

Chp Ekibinin Komple Degismesi Lazim.

Adam telefonuna sahip cikamiyordu Gördük bunLarı..

Tek baykaL degil yönetim kompLe degismesi lazim.

bu konularda şanssızız..diğeri öldüğü için oy veremiyoruz(dsp),,,öbürü ölmediği için oy vermek istemiyoruz..

Yani akp kapatiLsa bile iktidara Deniz baykallı CHP gelir baska arternatif yok önünde türkiyenin

bak sen o zaman türkiyenin haline..

CHP Haftada bir gündemi degerlendirmek icin Kamera karsisina geciyor.
Adam Gündemi degerlendirmiyorki

Basbakan Ne Yapti ne dedi nereye gitti onları degerlendiriyor..

Bence Gündemi Degilde Basbakanin Hal Ve hareketlerini Degerlendiriyor yazilmalı..
Adamın Hayati Elestirmek Baska Bir iş yaptigi yok memlekete..

ben de cevap vereyim..bütün ülkelerde gazetecilerin özgürlüğü var...eleştirebilir..danimarkada danimarka başbakanını bi gazeteci çok afedersiniz ama bi karikatürünü çizmiş o karikatürde başbakanı inek pisliği olarak çizmişti..gazetecilerin bi özerkliği var bu konuda...başbakan ne zaman kötülemedi ki???bi küfür etmediği kaldı..çiftçiye gazeteciye esnafa..petrolde haklısın ama elektrikte çok ciddi zam geldi..

Biz hala danimarka kadar demokrasiye sahip değilken, bizim gibi olan bir ülkenin örneğini ver;)
Şuana kadar birkişiye yaptı 1000 kişiye yapmış gibi davranıyorsunuz?esnaf ne zaman yaptı bir söylesene ?
elektriğe zam gelmiş olabilir,bunun yanı sıra ülkemizde küresel ısınma yüzünden su kıtlığı çektiğimizi biliyormusun?

Yani akp kapatiLsa bile iktidara Deniz baykallı CHP gelir baska arternatif yok önünde türkiyenin

Bence Gündemi Degilde Basbakanin Hal Ve hareketlerini Degerlendiriyor yazilmalı..

bu konuda haklısın...ana muhalefetsin ama bu kadar muhalefet de fazla..

Biz hala danimarka kadar demokrasiye sahip değilken, bizim gibi olan bir ülkenin örneğini ver;)
Şuana kadar birkişiye yaptı 1000 kişiye yapmış gibi davranıyorsunuz?esnaf ne zaman yaptı bir söylesene ?
elektriğe zam gelmiş olabilir,bunun yanı sıra ülkemizde küresel ısınma yüzünden su kıtlığı çektiğimizi biliyormusun?

Yani

Küresel ısınmada AKP'nin basinin altindan cikmiodur heralde. hahaha

ne yapsın,icraat yokki konuşacak birşey bulsun ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri