Siz olsaydınız ne yapardınız

laruz42

Kayıtlı Üye
- Adamın biri yüksek katlı binanın tepesine çıkmış,aşaığıya derin derin bakıyor. aşağıda bunu gören kalabalık gitgide çoğalmaya başlamış. Ve Yukarıda bulunan adamın oraya neden çıktığını bilmeden,Klasik beylik sözleri kendi araındakonuşmaya başlamışlar..;"İn ordan aşağı atlama, Hayatın sonu değil, her şeyin sonu değil, atlayınca çözüm mü olacak.Hayat çok güzel.vs,vs.."
--- Yukarıda bulanan adamın gerçek hikayesi şöyledir.; Adam öyle bir çıkmaza girmiştir ki. Adamcağızı kendini bir tür yasal olarak gösteren aslında tamamen yasal olup kirli işler yapan bir çetenin içinde gözlerini açar.Bu çete üyeleri bu adamı kullanarak çok önemli ve çok ciddi bir suçu işlemesini(gerekirse, işkencenin en sert yöntemlerini deneyerek)Ama muhakkak sağlayarak.Önce kahraman gibi göstermek sonrada sonra da adamı en acı, en trajedi yöntemleri kullanarak bu adamı öldürmeyi planayan bir kader çıkmazının içindedir. Bu yazıyı okuyanlar.. boşuboşuna,, polise gitsin, savcıya gitsin,hakkını arasın vs. gibi komik yolgöstermeleri düşünmesinler bile...Bu komplodan kurtuluşun çaresi yok. İşte böyle bir çıkışı olmayan labirentin içinde... Ve artık adamı yakalamak üzereler.. kendini bekleyen sinsice planlanan zincirleme halkanın ilk aşamasına geçmek üzereler.. Önce işkence ile suçu işletecekler.. Sonra onu katil gösterip öldürecekler. Çok kötü bir durum daha var. Üstelik yakalanınca intihar etmesine izin vereceklerini sanıyor musunuz? Yani onunla işleri bitmeden kendisine öldürmelerine izin vermeyecekler.. adam ne yapsın.. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Son düzenleme:
---> Siz olsaydınız ne yapardınız

Çok güzel yazılmış bi senaryo -)

Adamı en sonunda çıkmaza düşürüp intihar etmesini sağlayarak onu yok etmek.

Onların istediğide bu zaten bu adamı kullanmak ve yok etmek değil mi ?

sanmiyorum intahara izin vermezler ....

ben atlamasdim....

Yada şöyle ;

Artık herşeyi öğrenmişim, çetenin içinde onlarla birlikte bir süre devam eder.

Polisle işbirliği yaparak, çeteyi çökertmeye çalışırdım.

Ama atlamazdım yani :pp

уαяєη;2926389' Alıntı:
Yada şöyle ;

Artık herşeyi öğrenmişim, çetenin içinde onlarla birlikte bir süre devam eder.

Polisle işbirliği yaparak, çeteyi çökertmeye çalışırdım.

Ama atlamazdım yani :pp
Yazımı tam okuyamamışsınız sanırım. Polise yada başka bir yere gidemiyorsunuz. Böyle bir seçenek yok.. O adamın yerinde olsaydınız siz ne yapardınız?

Okudum.

O an için gidemiyorum diye düşünmüştüm :S

Ama bir süre daha onlarla devam etmeyi denerdim.

İntihar kökten çözüm gibi görünsede.

Hipnotize yöntemiyle önceki yaşamımdan sıyrılırım.:Ç

Suç İşlerdim Suç
Verirlerdi Elime Silahı
Counter Strike Hesabı
Fire İn The Holl xD

atlamazdım çetenin üyesi olurduuum ..öldürsünler napalım öylede ölecez sonuçta :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri