Siz mi O mu ?

---> Siz mi O mu ?

iyi tamam bide onu deniyim ozaman :D

bak yawrm iLk oLarakk kesnLiklee senii seven birinii sev senii sevmeyeni de sev ama o senii sevmiosa hemn bırak peşinii ki nefret etmesinn..seni seven birine hemn seni sevioRm deme ..çnküü laubaLi oLduqun için kolaylıkla wazqeçebilir senden..sakın aldatma!ona qüzel Şyler söle ''çok tatlısın''fln gbi..snra o da sana karşıı bşyler hssediosaa onnla daha çok wakit geçirmeye çalış..telefonla konuşurken,seni seviorum dee o dmeeyebilir,utanabilirr..sakn en küçük bi şeyde alınmaa bu svqisini azaltır..!ona şöyle gymeyeceksn şunu kullanmayacaksınn dme ona daa bana karışma de !bnde sana karışmam de..asla fazla kıskanmaa !aslaa...çok kıskançlıkk iğrençç bişydirr.nese buqünLük bu kdr dewamıı haftaya :D rekLamLar :)

---> Siz mi O mu ?

bak yawrm iLk oLarakk kesnLiklee senii seven birinii sev senii sevmeyeni de sev ama o senii sevmiosa hemn bırak peşinii ki nefret etmesinn..seni seven birine hemn seni sevioRm deme ..çnküü laubaLi oLduqun için kolaylıkla wazqeçebilir senden..sakın aldatma!ona qüzel Şyler söle ''çok tatlısın''fln gbi..snra o da sana karşıı bşyler hssediosaa onnla daha çok wakit geçirmeye çalış..telefonla konuşurken,seni seviorum dee o dmeeyebilir,utanabilirr..sakn en küçük bi şeyde alınmaa bu svqisini azaltır..!ona şöyle gymeyeceksn şunu kullanmayacaksınn dme ona daa bana karışma de !bnde sana karışmam de..asla fazla kıskanmaa !aslaa...çok kıskançlıkk iğrençç bişydirr.nese buqünLük bu kdr dewamıı haftaya :D rekLamLar :)

hiç kıskanm***i zaten hocam. neyse biri karşıma çıkarsa dediklerinizi yapim tşkler türkei :D

---> Siz mi O mu ?

Aşk. sevgi geçici hevesler sevin ama sadece anlık olsun geleceğe yönelik boş hayaller kurmayın, sadece yaşayın olacağı varsa olur zaten.

Hakediyorsa erkeğide aldatacaksın kızı da. Ayrım yok.
Beni seveni severim, aldatanı 2 kere aldatırım.

---> Siz mi O mu ?

Aşk. sevgi geçici hevesler sevin ama sadece anlık olsun geleceğe yönelik boş hayaller kurmayın, sadece yaşayın olacağı varsa olur zaten.

Hakediyorsa erkeğide aldatacaksın kızı da. Ayrım yok.
Beni seveni severim, aldatanı 2 kere aldatırım.

kötülüğee ndn kötülükk kii snde...bncee''aşkta herkess kendnden sorumludur!'' :s

---> Siz mi O mu ?

kötülüğee ndn kötülükk kii snde...bncee''aşkta herkess kendnden sorumludur!'' :s

Hea oldu her b.ku yesin elalemin erkekleriyle sürtsün bana gelince de ben kendimden sorumluyum diye hala onu sevmeye devam mı edeceğim? Ne ala memleket bee yok öyle :D Hakedene sonuna kadar gideceksin.
Artık senin sevginin saflığı bile iyi hatırlanmana yetmiyor.

Erkek her türlü kendisine kör kütük aşık olan kıza bile ayrıldığında kaş.r demesini biliyor.
Kız da aynı şekilde kendisini köpek gibi seven bir erkeye hayvan, **** diyebiliyor.

Artık sevginin pek + getirisi yok kimseye.

---> Siz mi O mu ?

Daha 15 Yaşındasın Aşkla İlgili Bu Kadar Konuşmanın Sebebi Nedir Acaba ?

bncee''aşkta herkess kendnden sorumludur!'' :s
Aşkta Herkes Kendinden Sorumluysa Ortada "Aşk" Yoktur Abicim ;)

Aşk Öyle Birşeyki , Kendini Boş Veriyorsun Sadece Karşındakini Düşünyorsun ..

Tek Düşüncen O Oluyor Yani , "Herkes kendinden sorumludur" Diyorsun ya , Öyle Değil Sen Hem Kendinden Sorumlusun Hemde Kendinden Daha Çok Sevgilinden Sorumlusun .

---> Siz mi O mu ?

Daha 15 Yaşındasın Aşkla İlgili Bu Kadar Konuşmanın Sebebi Nedir Acaba ?

Aşkta Herkes Kendinden Sorumluysa Ortada "Aşk" Yoktur Abicim ;)

Aşk Öyle Birşeyki , Kendini Boş Veriyorsun Sadece Karşındakini Düşünyorsun ..

Tek Düşüncen O Oluyor Yani , "Herkes kendinden sorumludur" Diyorsun ya , Öyle Değil Sen Hem Kendinden Sorumlusun Hemde Kendinden Daha Çok Sevgilinden Sorumlusun .

bozmasana çocuğu kendini tamda bişe sanmıştı yuahhahhahhah

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri