siz kızlaar

YOK YAF KIZLA TANIŞIP BAŞINA BELAMI ALCAN BIRAK TAKILSIN KENDİ HALLERİNE :11:
KIZLARU MÜZİKLE TOPLAR SOPAYLA DAĞITIRSIN DERLER:11:

KIZLARDAN SİZDEN SEVGİ İSTİYORDUR BELKİDE.YALNIZ BİZİ YÜREĞİNİZDE HER HİSSETTİĞİNİZDE KURACAĞINIZ CÜMLELER MUTLU EDER BİZİ.UFACIK ŞEYLERDEN MUTLU OLMASINI BİLİRİZ BİZ YETERKİ SİZDE SAHİPLENMEYİ BİLİN.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K@RD€L€N;16995' Alıntı:
KIZLARDAN SİZDEN SEVGİ İSTİYORDUR BELKİDE.YALNIZ BİZİ YÜREĞİNİZDE HER HİSSETTİĞİNİZDE KURACAĞINIZ CÜMLELER MUTLU EDER BİZİ.UFACIK ŞEYLERDEN MUTLU OLMASINI BİLİRİZ BİZ YETERKİ SİZDE SAHİPLENMEYİ BİLİN.

ne konuşmuşsun be selda ablaa :D

Acıkca Söylemek Gerekirse Kızlara Ne Verirsen Hep Fazlasını İsterler...Cidden Onların Mutlu Olması İcin Daha Bi Yöntem Bulunamadı :D Yakında Bulcam Kopyamı Yapıcam Alsın 24 Saat İstedigi Gibi Kullansın :11:

ya kopyanı napsın senin kızlar hem neden 24 saat kullansın ki :D:D:D sen mal mısın kızlara kendini kullandırıcan :D:D:D
ya biraz kızları anlamaya çalışsanız belkide sorun hallolur ya sonuçta herkesin beklentileri istekleri vardır karşısındakinden önemli olan bu beklentileri ifade edebilmek yada en iyisi siz çıkmaya başlamadan önce anlaşma imzalayın off sıkıldım!...ya ne kadar berbat bi ortam.....akşam gezmeye çıkalım.......bugün çok sakinsin ve negatif enerjidağıtıyosun....senin bana saygın kalmadı ...........abartma o nerden çıktı.........ne kadar kıskançsın sadece arkadaşım............ben sana cevap vermedim beni yanlış anlıyosun.........neden size gitmek zorunda mıyız??............gibi cümleleri yasaklayın :D

abi kızlar çok acayip bazen onların uzaylı oldunu düşünüyorum ama çok şekerler paşka boyutan fikirler buluyorlar nerden buluyorlar bilmiyorum bildim bişey varsa onarı dinliyceksin ama dediklerini yapmıyacaksın yoksa yanarsınız

sahsen bn sert bi kızım ama daha cıt kırıldı kızlar için bi çözüm bulunamadı hala arıolar sanırsam

Ah Su Kızlar Varya :D Anam Hep Derdı Su Kızlara Fazla Guven oLMaz ..Haklısın Anaa Guven olmaz Hemen adamı karalıyorlar ..

acaba Kızlar olarak ele aldığınız için olabilir mi bu karışıklık :11: sonucta her insan birbirinden farklıyken kızların nasıl oldugunu maddeleştiremez kimse kişi olarak alırsın sevdiceğindir :p onun nasıl biri olduğunu çözmeye calışırsın ama -erkekler- olarakta ele alınca pek bişey anlayamıyoruz :11:

Yapmacık duygulardan vazgeçin.İçinizden, kalbinizden nasıl davranmak geçiyorsa öyle davranın.Düşündüklerinizi göstermeye çalışın.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri