Siz evlenir misiniz

---> Siz evlenir misiniz

Kadınlar genellikle erkeğine uyar, kocası ne derse onu yapar ve kocasının hıristiyan olması durumunda kadını dinine çağıracağı için, Müslüman kadının acze düşmesi gibi kuvvetli ihtimalden olsa gerek Müslüman kadının Hıristiyanla evlenmesi dinen doğru değildir diye biliyorum.

her şey ortada:)

---> Siz evlenir misiniz

evlenmem

Islamda bu sart kizlar Musluman olmayan bir erkekle evlenemez

Musluman varken gidipte hristiyanla asla evlenmem, asik olsam bile kalbime gömerim...

katıLıyorum ama eger oda beni seviyorsa oda bana aşıksa neden oLmasın ama ßir şartLa evLenirim dinini degiştircek degişmezse oLmas ßu iş :2:

---> Siz evlenir misiniz

Bir Hristiyanla evlenip onu kendi dinimize geçirmek çok sevaptır Evlenirim...

---> Siz evlenir misiniz

dine bakmam hiç bir zaman

gerçi ben müslüman deiLim ama yani

müslüman biriyle evlenirim

---> Siz evlenir misiniz

Sahsen ben kendi adima deyeyim ewlenmem =)

Suda su sebebden dolayi huylu huyundan vazgecermi?? vazgecmez arkadaslar.... bosuna demiyorlar bir insan 7 sinde neyse 70 de`de odur diye...

Örnek weriyorum.. bir alman kolay kolay kulturunden vazgecermi gecmez..hristiyanlarin coguda allaha inaniyor we onlarin dini farkli oldugundan dolayi.. musluman olmayi kabul etdi diyeyim.. bu sefer demiycekmi hadi ben senin ramazan ayinda oruc tutdum.. sen niye benim dinime saygi duymuyorsun..??? maglum onlarinda kendilerine göre inanclari yaptiklari seyler wardir.. her nekadar basda kabul etsede bu bence illeriki zamanlarda sorun olur.. hee herkesde bir degildir o ayri bir konu.. ama sorunda isde 1% bulmak =)

Almanlardan örnek verdim =) cogu almanda zaten esitligi sewer...!

---> Siz evlenir misiniz

Suda su sebebden dolayi huylu huyundan vazgecermi?? vazgecmez arkadaslar.... bosuna demiyorlar bir insan 7 sinde neyse 70 de`de odur diye...

Örnek weriyorum.. bir alman kolay kolay kulturunden vazgecermi gecmez..hristiyanlarin coguda allaha inaniyor we onlarin dini farkli oldugundan dolayi.. musluman olmayi kabul etdi diyeyim.. bu sefer demiycekmi hadi ben senin ramazan ayinda oruc tutdum.. sen niye benim dinime saygi duymuyorsun..??? maglum onlarinda kendilerine göre inanclari yaptiklari seyler wardir.. her nekadar basda kabul etsede bu bence illeriki zamanlarda sorun olur.. hee herkesde bir degildir o ayri bir konu.. ama sorunda isde 1% bulmak =)

Müslüman olursa Hıristiyanlığın gereklerini yerine getirmesine gerek kalmazki :)

---> Siz evlenir misiniz

Müslüman olursa Hıristiyanlığın gereklerini yerine getirmesine gerek kalmazki :)

---> Siz evlenir misiniz

evlenmem

Islamda bu sart kizlar Musluman olmayan bir erkekle evlenemez

Musluman varken gidipte hristiyanla asla evlenmem, asik olsam bile kalbime gömerim...

kankı ne sacma bı dusunce bu bole:Devlenıp evlenmemek senın kararında

dınde bole musluman bayanlar hrıstıyan erkekle evlenemez dıye bı sart yoktur:)

dınde zorlama yoktur:)buda demektır kı senın soyledıgını curutur

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri