»Siyah Düşlerin Mavi sevişmeleri« | birgül.

---> » Konu "Aşk" Olunca Hepimiz Aptalız! « l Birgül

"Birini seviyorsan bırak gitsin mantığı saçma. Birini seviyorsan odaya kilitleyeceksin ve seni sevene kadar yemek vereceksin." (Cleveland)

"Hepimiz bir erkeğin ahmakça davrandığında bizden hoşlandığı anlamına geldiğine inanmaya programlanmışız." (He's Just Not That Into You)

"Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız." (Marilyn Monroe)

"Her büyük servetin arkasında bir suç gizlidir." (The Godfather)

"+Sen aşık değilsin! Olursan ben sana söylerim! -Oldu anne, ben senden haber bekliyorum o zaman." (Avrupa Yakası)

Ya başkasını seversem? İnan o zaman seni hayatım boyunca affetmem. ' Özdemir Asaf '

Dönerse senindir donmezse zaten hiç senin olmamıştır diye bir şey yok..dönecek!,bir katil olay mahline mutlaka geri döner. 'K İskender'

Kitap okuyun. Çikolata yiyin. Yeni müzikler keşfedin. Geçmişi unutun. Uyuyun. Çay, kahve için. Her şeye rağmen mutlu olun ve gülümseyin.

Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir uzaktan sevmek. 'Elif Şafak'

Her insan huzur verir. Kimi gelince, kimi gidince. ' Elif Şafak '

Ya tutulacak kadar yakın ol, ya da unutulacak kadar uzak. ' Mevlana '

Haklı olduğun zaman, hiç kimseye boyun eğmeyeceksin. ' Hz Ali '

Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman dayayabileceğeniz tek şey ailenizdir. ' Cassandra's Dream '

Seni ne mutlu ediyorsa onu yap. Ve insanların ne düşündüğünü asla dikkate alma. ' A Serious Man '

Bana bir ben lazım, bir de beni anlayan. Beni bir ben anlarım, bir de beni yaradan. ' Necip Fazıl Kısakürek '

Kötü bir haberim var.. Bugün iyi niyetimin son kullanma tarihiydi; Artık herşey adamına göre. ' Donnie Brasco '

Korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda. ' Skins '

Ey Gönül! Şimdi sorarım sana, hangi Aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi? ' Şems-i Tebrizi '

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri