Siteye Bir prenses geLdi tanışmak isteyen..???

nası yani ? emoyum dıyenlere ınanmıcazmı :67:

InanMıYacaksın dıYe bıseY Yok cok eM0 ArkaDasım vaR ama o soLemeden basKaLarı sana sorDuu zaman SoLemeLısın

meseLa arKadasım onu bıLe soLemıyoR

soyLe cevapLar verıyoR

deneyımLere gore oLeyım dıyoR

yada benzeTmen ne kadarDa Hos tabı bunu dememıs ıcın ResımMını gormemıs gerek

deLikanlı adam virüs programı kuLLanmaz Tabirine benzemis bu

hic bir emo emo oLdugunu söylemez.

iLginc.

InanMıYacaksın dıYe bıseY Yok cok eM0 ArkaDasım vaR ama o soLemeden basKaLarı sana sorDuu zaman SoLemeLısın

meseLa arKadasım onu bıLe soLemıyoR

soyLe cevapLar verıyoR

deneyımLere gore oLeyım dıyoR

yada benzeTmen ne kadarDa Hos tabı bunu dememıs ıcın ResımMını gormemıs gerek

bikere real değil sanaldaysan ve karşındakini o an görme gibi bi şansın yoksa ve burasıda ayrıca bi'nevi emo sitesiyse kendini tanıtırken emo demekte şaşılacak bişey

CnM ben tek bu siteye diiL bir sürü siteye üyeyim ve hiç bir sitede ne oldunu tanıtmadan ne oldunu anlayamıyolar orda emo dememin sebebide bu bir çok sitede metaLci emo ayrımı var ve tabikide rapper bunlar çok sorun açmıştı bu kadar uzatılıcak bişiyde yok o yorum yazanlar açıklamamı okusunlar ben böyle bi site hiç görmedim kendinin ne olduğunu tanıtırken açıklaman gerekiyor.Böyle insanlardan hoşlanmayan ve gerçek emo siteleri var ayrıca seni ne oldunu bilmeden aradaşlık kurup sornadan ne oldunu anlayınca sorun çıkıyo ayrıca bu site bir emo sitesi fln diil bildimiz forum sitesi emonun da ne oldunu açıklayan yeriver .... umarım yeterli olmuştur eğer rahatsız olursanız veya etmişsem söyleyin bu siteyi kullanmam ?? o you-rumda bulunan arkadaşlar okusnlar bunu

gerek yok bukadar abartıya yada trıbe emoda olsan kroda olsan bu kımseyı ılgılendırmez ve karısamazlar.

Hosgeldın sıtemıze + kımsenın senı ıstememe gıbı bır lüksu yok . kurallar cercevesınde ıstedıgın kadar takılabılırsın

iyi forumlar

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri