site google politikalarıyla uyumlu degil

34kerem

Banned
Arkadaslar merhaba umarım konuyu dogru yere acmısımdır arkadaslar konuya geciyim ben bi site actum film sitesi siteye google adsense reklamı almak icin siteyi kaydettim ama siteyi kabul etmediler

Kaydiniz asagidaki nedenlerden kabul edilmemistir;
Site google politikalariyla uyumlu degil
Telif hakkiyla korunan materyaller

Diyor konu hakkinda bilgisi bulunan arkadaslar lutfen yardim edin ne yapmaliyim ne yaparsam siteyi kabul ederler.

Adres Vermek Yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> site google politikalarıyla uyumlu degil

Bu mail'in devamının da olması gerekir diye biliyorum. Yani o mail'in alt başlıkları da olmalı.

Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtı almamak için ilk dikkat etmemiz gereken konu içeriklerin özgün olması, başka bir siteden alıntı olmamasıdır. Unutmayın birilerinin internette yayınladığı içerikleri Google sizden önce fark eder. Siz istediğiniz kadar özgün olmayan içerik hazırlayın ilk aşamada yakalanacaksınızdır.
Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını almamak için bir diğer konuda içeriklerde kullanmış olduğunuz görsellerdir. (resimler, video, müzik, vb.) Farklı bir web sitesinde kullanılan çekim, montaj vb. emek harcanmış görseller, onu hazırlayanın emeğini çalmaktır. Her ne kadar bunu anlamaz deseniz de inanın Google bunu fark edecektir.
Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını almanızın bir diğer nedeni, içeriğinizin özgün, kullanmış olduğunuz görsellerin size ait olmasına rağmen bu uyarıyı almanız, içeriğinizde uygunsuz, yanlış yönlendirici bir içeriği yayınlıyor olmanızdır. Hile hurda anlatılan bir içerik, yasal olmayan program linkleri paylaşan bir site kesinlikle Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını alacaktır.
Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını teknik yönü ile incelenen web sitenizde almanızın nedeni ise, içeriklerinizin teknik açıdan incelenemeyen Flash, Java gibi kapalı program dillerini barındırmasıdır. Flash ile hazırlanan web sitesinin içeriğini Google botları inceleyemeyeceği için Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını almanız doğaldır.
Bunlar dışında, birkaç sayfadan oluşan Google Adsense hesabı almak için hazırlanmış web siteleri de, gerek maksadı gerekse trafik düşüklüğü nedeniyle Google politikalarıyla uyumlu değil yanıtını almanıza neden olacaktır.

Daha yardımcı bir bilgi için ozkan@ ozkankaraman.com ile irtibata geçiniz, kurucumuz bu konu da daha bilgilidir muhtemelen. :124af:

edit: Telif hakkiyla korunan materyaller demişsiniz, bence bu gayet açık

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri