şirinler

Bebek34

Bayan Üye
"Kısa bir öz eleştiri şirinler serisinin asıl maksatı batı emperyalizmini aşılamak olduğunu biliyormuydunuz.....!!!

Öğretiçi tarafı hiçmi hiç yok tamamen islam karşıtı bir eserdi.İslamdan uzak bir eser tartışmaya açık...."

"bedelsizask" diye bi üye bunu Forum Oyunlarından bi konuya yazmiş. Tam anlamadım ne demek istediğini...

---> şirinler

Evet ben duymuştum bu emperyalizm laflarını.Ama şunu söylemek istiyorum şirinler dediğimiz çizgi film bana hiç bir zaman emperyalizmin getirilerini aşılamadı.Kaldıki o yaşlarda (5-6) olan bir çocuğun şirinleri bu şekilde anlaması beklenmez.Ben o zamanlarda şirinleri çok severek izlerdim.Allaha şükür bir zararını da görmedim.bedelsizask'ın da bir amaç güttüğünü düşünmüyorum alt tarafı bir oyun.Bence fazla şüpheci yaklaşıyorsunuz...

---> şirinler

Yoo fazla şüpheci yaklaşmıyorum. Oyun forumunun ortasında böyle bi yazı görünce merak ettim ve konu açma gereği duydum

---> şirinler

Yoo fazla şüpheci yaklaşmıyorum. Oyun forumunun ortasında böyle bi yazı görünce merak ettim ve konu açma gereği duydum

Bana öyle geldi o halde...Merak etmek serbest tabiki ,ben de çok meraklıyımdır :D Umarım merakınızın cevabını alırsınız...ben bu kadar cevap verebilirim :)

---> şirinler

komunal hayat yaşayan cücelerin anlatıldığı komünizm kokan çizgi film.. :) şirin babanın şapkası bile kızıl :D (karl marx abi bildiğin xD) 100 kişilik bi komün gurup var herkes eşit haklara sahip para yok.. yemek ve yaşamak için çalışmak zorundasın.. aşçı yemek yapar bahçıvan yetiştirir terzi elbise diker.. ressam şair müzisyen şirin bunlar sanatçıdır topluma gerekir usta şirin ortamın mühendisidir.. kalanlarda emekçidir mutlaka bi işin ucundan tutarlar yaşamak için.. şirinenin koca köyde tek dişi olmasının nedeni feminizmi simgelemisidir.. bu yüzden sarışındır ve göğüsleri yoktur.. süslü şirin eşcinselleri gargamel kapitalist memleketleri simgeler.. şirinleri ele geçirip altına çevirmek ister :) "uslu bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiniz" ifadesinin de komünizmin ütopik olduğu ve insanların mükemmel bir seviyeye gelmesiyle uygulanabileceği görüşüyle bağdaştığı çizgi film...

---> şirinler

Ben yazavaktım sen yazmışsın. Emperyalist mesajlar içermiyor.
Tam tersi. Çocuk ikende çok severdim, şuanda. . .

---> şirinler

Ben hala şirinler kötü bir etkisi olduğuna katılmıyorum.Küçücük çocuk ne anlar emperyalizmden.Bence gayet iyi şeyler öğreten verimli bir çizgi filmdi.Kırdısı vurdusu yoktu,aksine yardımlaşmayı öğretiyordu...

---> şirinler

Sadece bu çizgi film değil birçok çizgi film ve yapımda dayatılmak istenen fikirler var
Çocukların bunlardan etkileneceğini hiç zannetmiyorum
Kaldı ki çocuk aklının alabileceği şeyler değil bunlar
Ama toplumumuzda yozlaşma var ve izlediğimiz şeyler de çok etkiliyo bizi yalan değil

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri