Sınır Ötesi Operasyon

?

• Kesinlikle

Oy: 26 68.4%
  • Olabilir

Oy: 9 23.7%
  • Katılmıyorum

Oy: 0 0.0%
  • Asla

Oy: 3 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    38
Bence Kesinlikle Olmalı Sınır Ötesi Operasyon
Çünkü Artık Başka Dilden Anlamazlar
İntikam Mutlaka ALınmalı.....

Kesinlikle yapılmalı dıyorum .. turkuz kana kan dişe diş ..

ayrıca spy o yazıyı senın yazmadıgın her halıyle bellı keske altına alıntıdır yazsaydın ..

=) hahah ben bısıler bılıyorumda yazzıyorum ben yazdım o yazıyı alıntı falan degıl

msnden saatlercec sıyaset yapabılırız:D

kesinlikle yapılmalı ama şimdi deil cümle alem bilio gireceğimizi pkklılarda orda oturup bklmezler yhani.

Evet yapılsın geç bile kalındı bence. Türkiye'nin itibarının
Uluslararası manada bu kadar ayaklar altına alındığı bi dönem olmamıştır.

Sadece sınır ötesi operasyon değil,
milli çıkarlarımıza aykırı görülen her yerde gerekli adımlar atılmalıdır,

Sivrisinekten korkan insanlar sıtmadan kurtulamaz...

ama tayyip e kalırsa??Kuzey IRak aklımıza bile getirilmesin, PKK saldırsın,
Mehmetler şehit olsun, bizler " Şehitler ölmez vatan bölünmez "gibi bir slogan atıp kendimizi TaTMİN edelim
PKK şehirlerde mafya ve kürt terörüne , siyasette de ABden nemalanmaya devam etsin, Tayyip Barzani ile görüşsün , hatta Kıbrıs ve Güneydoğuyu da Amerikaya bırakalım.
Barzani'ye kardeşim diyen, apo'ya sayın diyen biri mi bu operasyon da faydalı oLcakk.... ab ye girmek için bile yapmadığımız etmediğimiz emek kalmadı...

Türk birliğini kur yoluna bak kardeşim ne ihtiyacımız var ab yee. deli ediyo bu herif beni:mad:

Anty pkk Anty ak party alayının sülalesinin............................!

bu devLetin parası nereye gidiyo ??

Makam arabalarına yakınlarına eşlerine dostlarına çart a çurt a ...çarçur...

kur bi özeL tim... bağla onları aylık geLir e güzeL parada verince bak o zaman türkiyede işsiz Lik oranı artıyomu azaLıyomu ...

Ne yapabilcekki 20 yaşındaki bi adam orda yolu bilmiyo izi bilmiyo...

bugün haberlerde izledim :S

inanın halimiz harapp.... köy bekçileriyle terörist arıyoruz:S yazık o mehmetciklere ...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri