Şimdi de Andımıza çomak...

---> Şimdi de Andımıza çomak...

Benimde aslım Kürt fakat şimdi soyutlanmışız biraz.

Bu tür propagandalar niye Kürtlere mal ediliyor da Lazlara,Çerkezlere mal edilmiyor Çünkü en çok nüfusu olan Kürtler.Bu yüzden bölücüler çokta iyi beceriyorlar oyunlarını oynamakta bizler üzerinden.Onları dışlayarak Bütün Kürtler üzerinden siyaset yapanlarla bir oluyorsunuz,emellerini bir nebzede olsun gerçekleştiriyorsunuz o, kanı bozukların .Yeni fikir akımları(açılımlar) çıkarıp kürtler üzerinde oynanıyor hiç mi farkında değilsiniz.Kürtlerin eğitimsizliğinden kaynaklanarak bu tür olaylar hep Kürtlerle yanyana getiriliyor.Bunu başında da bunlara göz yuman Hükümet,yandaşları olan Amerika,Rusya vb. birçok devlet,meclise sokulan 1.dereceden Pkk militanları sorumluyken suçu bunlarda armak yerine başkalarına yöneliyoruz.
Şunuda belirtmek isterim yakında buda olacak merak edilmesin böyle giderse ;)

Bu oynanan oyunlara da Bir sözle bitirmek İsterim ..

En güzel örnek bize
Kurtuluş Savaşımız

Gerisini Sallayın Gitsin

'Ne Mutlu Türk'üm Diyene!'

Sözün aslı ne mutlu türk olana değildir.ne mutlu türk'üm diyebilenedir.bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı her fert türk'tür.

gel gelelim tartışılan kısma.türk kelimesinin yukarıdaki vasfından başka bir anlamı daha vardır,bir ırk adıdır.E bu ülke tek bir ırkın çabasıyla bu günlere gelmemiştir.yanlış algılanmasın sözüm bundan nemalanan türk ırkının faşist kesimine.
atatürk bu sorunsalı türk tanımını göstererek aşmıştır.bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkes türk'tür demiştir ve bunu herkesime benimsetebilmiştir.bizim liderlerimiz bu vasıfta değildir,o sebeple bi güzelde tartışılır bu konu.

Bütün Sorun Kürtlerın Dıslanmasından oluyor sanırım bız dısladıkca onlar sahıp cıkıyor oyu onlara verıyorlar ..

işte kürt sorunu denilen şeyin aslı bu..destek olmasa,oy alan ve şu küfürler savurduğunuz insanlar o makamlarda olamaz idi.hani şu,her gün bi yenisiyle şok olduğunuz açılımlar bölücü unsurların hayali olarak kalırdı.

Ben bunların topunu ben bir kaşık suda boğarım...
Nesin sen battal gazi mi. Tutan mı var seni buyur git ne halt yiyeceksen ye.. Artistlik yapma..
Kürt Denildiği zaman aklım atıyor böyle.. onları öldüresim geliyor.. hepsinin hepsinin...!!

Kardeş bende kürdüm ama senin düşüncesizce kurduğun cümleyi kurmuyorum. TC bayrağı altında yaşıyorum ve yaşamaktan senden daha fazla mutluluk duyuyorum..Türk kimlğini taşıyorum ve yakında devletin belli bir bölümünde çalışanı olacam. Demek istediğim bu. Kurduğun cümleyi neden genelleme yaparak yazıyorsun.???

Allah aşkına laf kalabalığı yapacak yazmasın millet boşuna gözlerini yormasın...

Benimde aslım Kürt fakat şimdi soyutlanmışız biraz.

Bu tür propagandalar niye Kürtlere mal ediliyor da Lazlara,Çerkezlere mal edilmiyor Çünkü en çok nüfusu olan Kürtler.Bu yüzden bölücüler çokta iyi beceriyorlar oyunlarını oynamakta bizler üzerinden.Onları dışlayarak Bütün Kürtler üzerinden siyaset yapanlarla bir oluyorsunuz,emellerini bir nebzede olsun gerçekleştiriyorsunuz o, kanı bozukların .Yeni fikir akımları(açılımlar) çıkarıp kürtler üzerinde oynanıyor hiç mi farkında değilsiniz.Kürtlerin eğitimsizliğinden kaynaklanarak bu tür olaylar hep Kürtlerle yanyana getiriliyor.Bunu başında da bunlara göz yuman Hükümet,yandaşları olan Amerika,Rusya vb. birçok devlet,meclise sokulan 1.dereceden Pkk militanları sorumluyken suçu bunlarda armak yerine başkalarına yöneliyoruz.
Şunuda belirtmek isterim yakında buda olacak merak edilmesin böyle giderse ;)

Bu oynanan oyunlara da Bir sözle bitirmek İsterim ..

En güzel örnek bize
Kurtuluş Savaşımız

Gerisini Sallayın Gitsin
İşte demek istediğim buydu..:)

biriSi çıkar kürt kanaLı iSter diğeri bunLar iStiyor diye laz kanaLı iSter..bu üLkedeki inSanLarın iStekLeri bitmez mi hiÇ..hangi üLkede yaşadıklarının farkına varmalılar..bu toprakLar üzerinde yaşıyorsan tek diL geçerLidir..Türk Dili..Türkçe..konuşmıyacaksan kendine kürtçe lazca konuşabileceğin bir devlet bul..burası Türkiye..her iStediğini yapabileceğin iStediğin diLi konuşabileceğin bir ülke değil . .

ben zaten büyük yazdım eğer bana dediysen ya da sen yanlış gördün..Türk kelimesinin büyükLüğünü herkesten iyi biliriz..

sana deildi :)
neden üstüne alınma geregi duydunki

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri