Sıkıldım artık valla.

_zeynep_

Bayan Üye
Bu forumda olan bazı olaylardan gerçekten rahatsız olduğum için yazıorum bunu.

Foruma her girdiğimde eski sevgililer ayrılmış forumdan başkasıyla cıkıyo.Gossip Girl die bi dizi var bilmem bilirmisiniz? Ona döndük walla :) Kimin eli kimin cebinde belli deil..

Bide ayrıldıktan sonra dost olanlar kardeş olanlar var gerçekten onlara şaşırıorum.

Forumun kurallarında yazıo ya burası svgili bulma sitesi deil forum die. Gerçekten öle olması lazım.

Bide ayrıldıktan sonra birbirinin arkasında konusanlar yok mu deli ediolar beni. Ayrılmışsın bitmiş daha ne arkasından demediğini bırakmıosun ki.

Yazık gerçekten cok yazık.

Bakıorum da bn cok aşığım çok seviorum ölürüm senin için dienler ayrılıolar 2 gün sonra başka biriyle çıkıolar.
Sonra da artık eski aşlar kalmadı, kimse aşkın ne oldugunu bilmio herkes için oyuncak olmus fln diolar. Neden insanlar önce kendilerine bakmıolar. Direk başkalarını suclamak nie?

Arkadaşlar sevmek uzaktan olmaz, sanal olmaz !!

Oyuncak deil kendinize çeki düzen verin. Gerçekten üzülüyorum gördükçe..

Son düzenleme:
---> Sıkıldım artık valla.

benim diyemediklerimi , içimden geçenleri sen yazmışsın bitanem :)

özellikle de şu kısmına %100 katılıyorum:
Bide ayrıldıktan sonra birbirinin arkasında konusanlar yok mu deli ediolar beni. Ayrılmışsın bitmiş daha ne arkasından demediğini bırakmıosun ki.

aynen sadece YAZIK diyorum.ama bi yandan da seviniyorum kendi değerinizi bi defa daha ortaya koyduğunuz için :) sizi öyle değersiz görmek hoşuma gidiyor :) önce millet kendine baksın sonra onu bunu eleştirsin (;

Bakıorum da bn cok aşığım çok seviorum ölürüm senin için dienler ayrılıolar 2 gün sonra başka biriyle çıkıolar.

aynen bitanem.sevgi, aşk bu değil.aşk bu kadar basit olmamalı insanların ağzından çıkan 2 basit kelime değil sevmek.sevmeyi bilmeyenler,sevginin zerresinden anlamayan insanlar lütfen kendi çaplarında eğlensinler.umarım kendinize gelirsiniz

konu için teşekkürler canım + rep

Son düzenleme:

Kesinlikle bitanemm :D

Herkes heşeyi söylüo artık kmseyi takmamak laızm.

Herkes kendi değeriyle kalsın bırak.

diyorum ya bitanem UMRUM DIŞI ;) ben artık önüme bakıyorum ki artık çok mutluyum :)

Valla ne yalan söliyim arkadaşım süper yazmıssın hepsine katılıyorum
Değerleri yitirmeyelim .

Kesinlikle değerlerimizi yitirmeyelim..
Biz laf olsun diye birbiriyle cıkan bi toplum deiliz.
Biz aşkı için ölen gerçekten seven insanların cocuklarıyız.
Bizim Leyla iile Mecnun Ferhat ile Şirin Kerem ile Aslımız var bunlar durup dururken yazılmadı

PsikoLojik Destekten Baska Bisi degiL BunLarinki :D:rolleyes:

Seni SeviyOrumu Sakiz EttiLer :rolleyes:

Doqru SeyLer YazmiSsin TasdikLememek eLde deqiL :cool:

Bu forumda olan bazı olaylardan gerçekten rahatsız olduğum için yazıorum bunu.

Foruma her girdiğimde eski sevgililer ayrılmış forumdan başkasıyla cıkıyo.Gossip Girl die bi dizi var bilmem bilirmisiniz? Ona döndük walla :) Kimin eli kimin cebinde belli deil..

Bide ayrıldıktan sonra dost olanlar kardeş olanlar var gerçekten onlara şaşırıorum.

Forumun kurallarında yazıo ya burası svgili bulma sitesi deil forum die. Gerçekten öle olması lazım.

Sonra da artık eski aşlar kalmadı, kimse aşkın ne oldugunu bilmio herkes için oyuncak olmus fln diolar. Neden insanlar önce kendilerine bakmıolar. Direk başkalarını suclamak nie?

Arkadaşlar sevmek uzaktan olmaz, sanal olmaz !!

Oyuncak deil kendinize çeki düzen verin. Gerçekten üzülüyorum gördükçe..

Biz Bunun İçin MSN'yi Yasakladık

Bunun İçin MSN , Facebook Veren Üyeleri Banlıyoruz.

Ama Suçlu Hep Biz Gözüküyoruz.

Duygularımı Ben anLatmaya calıssam Senin kadar iyi anLatamazdım.

Teşekkürler +Rep

ohh içim nası rahatladı zeynep anlatamam walla ne gusel dıle getırmıssın
ben bu konuda bırıne tepkımı gostermıstım zaten o arkadasta bılıyo kendını suan aramızda olmasada...
ne ben ne de bı baskası kımsenın kısısel problemı yuzunden rahatsızlık duymak zorunda degılız ...
ask konusunda cok haklısın..
bırde gerilmeler tatsızlıklar oldu forumda onlarda yakısmadı bence..
burdada devreye ılk cumlen gırıyo ..

Bu forumda olan bazı olaylardan gerçekten rahatsız olduğum için yazıorum bunu...

tskler canım + rep yurekten katılıyorum

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri