sigarayı siz değiL de cinLer içiyormuş

---> sigarayı siz değiL de cinLer içiyormuş

inanmam sacma çünkü

teşekkurler
cinlerin insanlara zarar verebileceğini düşünmüyorum sanmıyorumda
bnce sadece sacmalıkk

Şeyy..
İncicim..
Sadece melekler,,sadece iyidir.
Sadece şeytan,,sadece kötüdür..
Ama Cinlerin hem iyisi var,hem kötüsü var,,cinsiyetleri var,insanlar gibi aralarında din ve inanç değişiklikleri de var... Ve kötü olanlar insanlara musallat olurlar..Bu doğrudur..Fakat toplumda anlatıldığı ve gösterildiği gibi saçma sapan ve abartı şekilde değil...Onlardan korunmak için ise yapabileceğimiz bir sürü şeyde var...

Onları çok düşünmemek gerek...Her insanın ruhu,psikolojisi bunu kaldırmayabilir :)
Bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olmak yeterli..Fazlası kafa bulandırır.. :)

Ama konu hakkındaki fikrimi söledim..Evet saçmalık :)

Şeyy..
İncicim..
Sadece melekler,,sadece iyidir.
Sadece şeytan,,sadece kötüdür..
Ama Cinlerin hem iyisi var,hem kötüsü var,,cinsiyetleri var,insanlar gibi aralarında din ve inanç değişiklikleri de var... Ve kötü olanlar insanlara musallat olurlar..Bu doğrudur..Fakat toplumda anlatıldığı ve gösterildiği gibi saçma sapan ve abartı şekilde değil...Onlardan korunmak için ise yapabileceğimiz bir sürü şeyde var...

Onları çok düşünmemek gerek...Her insanın ruhu,psikolojisi bunu kaldırmayabilir :)
Bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olmak yeterli..Fazlası kafa bulandırır.. :)

Ama konu hakkındaki fikrimi söledim..Evet saçmalık :)

ewt abla buna katılıyorum :)
ama zarar veremezler gibime gleiyo. toplumumzdada fazlasıyla abartıyolar yok cinci hocaymışta bedenini ele gecirmişte bu sacmalık

ewt abla buna katılıyorum :)
ama zarar veremezler gibime gleiyo. toplumumzdada fazlasıyla abartıyolar yok cinci hocaymışta bedenini ele gecirmişte bu sacmalık

bılmedıgını soyluyorsun sacmalık dememek lazım =)
birde dırenıs nıcklı kardesım gayet net acıkladı konu sacma ve geçek dısı
ama cınler insanlara buyuk zararlar werebılır her ınsanın psıkolojısı kaldıramıyr sonu kotu bıtıyor
yapılacak cok sey war ama en basıtı cınlerın adını agzına nmıyacak adları anıldıgında oraya gelırlermıs ve pek dusunmeyeceksın sonucta kaınattakı en yuce ve kutsal warlık ınsan sen onlardan daha guclu ve zekısın ;)

cinLe ne alakasi var :D vücüt da yani kanda nikotin azaldimi vücüt nikotin istio :) aslinda her sey beyinde baslio ve bitti

YA NE alaka kardes bızım yerımıze sıgarayı onlar ıcıyosa bu ulkede neden her gun bınlerce kısı akcıger ve gırtlak kanserınden oluyor bunun bana bir acıklamasını yaparmısın lutfen neden onlar ıcıyosa bız ooluyoruzda onlar olmuyor ;) bunlar bos ısler adamı....... bıllıyonuz gerısını bunun tıbbı acıklamalarını okuyun emınım daha tatmın edıcı olacaktır ama yınede emegın ıcın tesekkurler

nereden edindin bu bilgiyi: ) inanamıycam ama yinede ilginç olmuş:)

ahauha cin çağırmaya gerek yok ya . yak bi sigara =).. hani diolar ya tek arkadaşım sigara diye bilin ki yanlız değilsiniz:D

katılıyorum.
bu konuyu AHMET HULUSİ isimli islami bi yazarın RUH-İNSAN-CİN isimli kitabında okumuştum !!!
paylasım için saol.

Valla ben dertli olduğum zaman değil canım istediği zaman sigara içiyorum biraz değil baya bi saçma olmuş bu cin mevzusu :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri