Sigara İçen ve İçmeyen Arasındaki Fark [Resimli]

Buğra1

Kayıtlı Üye
SİGARA İÇİYORSANIZ SOL TARAFTAKİ İÇMİYORSANIZ SAĞ TARAFTAKİ CİĞER SİZİN SEÇ BEĞEN AL
sigara_ve_akciger.jpg

ABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14'ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek kalmadan bir yıl içinde sigarayı bıraktığı belirtiliyor. Bu oran, normal koşullarda sigarayı bırakma oranının tam iki katı.

---> Sigara İçen ve İçmeyen Arasındaki Fark [Resimli]

sanirim bu olayin ciddiyetini bir kez daha ortaya koyuyor..sigara..

Ben çok fazla içerim sigara. Buna rağmen ciğerlerimin böyle olduğunu düşünmüyorum. Kondüsyonum çok iyidir. Eğer sigara içiyorsanız mutlaka ileri derece spor yapmanız tavsiye ederim: )

ben de sigarayı bırakma kararı aldım,bir haftadır içmiyorum ve artık içmeyeceğim.Kararlıyım!! çünkü kimse kendine böyle bir kötülük yapma lüksüne sahip değil.

Buğra sen hala bırakmadın mı yoksa
kınıyorum seni
non.gif

Azalttım aslı birden olmuyor bu işler :eek:
Önümde iki zor finalim var onları da vereyim güzel bir notla, bırakacağım xD

b74hk.jpg

insanlar bunu gördüğü halde içiyor , bu resmi görünce mi içmicekler :H paylaşım güzel + :)

b74hk.jpg

insanlar bunu gördüğü halde içiyor , bu resmi görünce mi içmicekler :H paylaşım güzel + :)
Elbette insanın ilk önce beyninde bitmesi gerekiyor. Paylaşım sadece olanları görmek, göstermek adına. Teşekkür ederim

BU OLAY gerçek ten çitti bir olay ama şunu unut mayin duman li ortamda olmak sigara içinden daha kötü etkileniyor ben acısını çektim içmiyolum ama doktor bana Sen sigara içiyor musun diyor

Soldaki resminde kötü bir görüntüsü var xD

Bizim bi arkadaş sigarayı pompalıyor resmen ama atletizmde çok iyi dereceleri var adam at gibi :D açıklayın bana bunu :D

Ben çok fazla içerim sigara. Buna rağmen ciğerlerimin böyle olduğunu düşünmüyorum. Kondüsyonum çok iyidir. Eğer sigara içiyorsanız mutlaka ileri derece spor yapmanız tavsiye ederim: )

merhaba.

Biraz nezaketsizlik olacak ,
Amma;

Bu düşüncelere sahip olanlar,
1/2m3 lük bir çukurda,
İleri derecede sporlarına devam ediyor.

Zaten;

Hiçbir sigara içen, hastalanmaz.

Hiçbir İçki içen, sarhoş olmaz.
( kusura bakmayın bu konuda hiç esneklik yok, Üzgünüm).

saygılar.:hi:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri