Şeytan Kefeni ile Azrail Yokuşuna Gitmek ( Berzah Alemi Bölüm 2 )

Milliyetçi

Kayıtlı Üye

Daha fazla içeriğe ulaşmak için Abone olabilirsiniz.. Eski kitaplarda ve kuranda anlatılana göre cehennemin 7 farklı kapısı vardır. Bu kapıların her biri değişik gruplardaki insanların gireceği şekilde farklı yönlerdedir. Hüddamların ve sihir büyü ilminde gelişmiş kişilerin söylediklerine görede cehennemin 7 kapısından biri berzah alemi yada diğer adıyla Azrail yokuşu olarak bilinen ve ifritlerin, şeytanların bir takım kayıp ruhların ve büyücülerin bulunduğu gizemli aleme acımaktadır. Bu konuda cinlerin esrarı kitabında yazanlar şöyledir ; cehennemin 7 kapısından biri berzah alemindedir. Cinler, iblisler , ifritler , büyücüler cehenneme bu kapıdan girecekler. Berzah alemine giden herkes cehennemin bu kapısını görür görmesede sesini duyar. Cehennemin dünyaya en yakın kapısıda bu kapıdır. Eski bir hüddamın berzah alemine gittiğinde duyduğu sesler şöyle anlatılmaktadır. Şeytan kefeni kullanarak berzah alemine geçtiğimde sıcak bir rüzgar ile büyük bir uğultu işittim. Bu uğultunun siyah dumanlar yükselen bir dağdan geldiğini gördüm. Dağın yakınlarına doğru ilerlediğimde sesler dahada beliginleşmeye başladı. Kadın ve erkeklerin çığlıklar attığını. Cehennemdeki zebanilerinde bu kadın ve erkeklere sanki yıldırım sesine benzer sesleriyle bağırdığını duydum. Korkudan bütün kemiklerim titriyordu. Sesler hiç kesilmeden gürültüyle devam ederken bu azap yuvasına açılan büyük bir kapı gördüm. Bu kapı cehennemin 7. Kapısıydı. Ve bazı ifritler cinler bu kapının önünde içeri girmek için bekliyordu. Şimdi size nereden geldiği hala çözülememeiş olan bir ses kaydı dinleticem. Bu sesler rus bilim adamlarının yaptığı bir sondaj çalışmasında yerin 15-20 kilometre altına konulan bir kayıt cihazıyla kayda alınmıştır. Bir çok inceleme araştırmaya rağmen bu seslerde bir montaj olduğuna dair hiçbir delil bulunamamış ve bir çok soru işaretine neden olmuştur. İşin en ilginç kısmı ise berzah alemine giden hüddamların duyduklarıyla büyük ölçüde benzerlik taşıyor olması. Sesler insanın tüylerini diken diken ediyor. Youtube'da son zamanlarda meydana gelen değişikliklerden dolayı Burak Oyunda, Enes Batur gibi isimler saçmalama youtube adı altında bir hareket başlattılar bunun nedeni youtubeun artık algoritmalarında yaptığı değişklikten kaynaklanıyor. Bu değişikliğe göre artık çoğu kanala abone olsanız bildirim istesenizde gitmiyor. Yakında bir çok kanal içerik üretmeyi bırakabilir. Emin Efendi , Bilge Bayan artık bu nedenle korku,cinler ve bu tarz içerikleri olan videoları üretmeyi bıraktılar. Nova, Kafalar, BaboFilms, gibi kanallarda tahminime göre artık bu tür içerikleri bırakacaklar. Ruhi Çenet zaten bırakmıştı.Artık oyuncak, çocuk, bebek konulu kanallara yöneliyorlar. Şimdiden youtube bu duruma karşı önlem alarak insanlara haksızlık yapmayı bırakmalı. Sevgili dostlar.​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri