sewgi garaip bi duygu

junior006

Kayıtlı Üye
sevmek .... sewgi çok garip dimi sewgi sewiorum dioruz ama 1 dk sora aynı kişi için sewmiorum oluoruz hemen insanoğlu bu kadr değişken bi varlık ben bir turlu anlam veremiorum belkide çok delicesine sevmediğimden dir ole birini bulamadıgımdandır ama sewgiyi anlayamıorum anlayan varmı _? anlam verebilen varmı _?

Seviorum Diosun 1 dk sonra sevmiorum diosun

Kusura bakma Ama benim sevgi anLayisim bu deqiL ..
+
Sevgi deqiL Sen Garipsin bence.
ßirini Seviyorsam Araya Ihanet Girmedigi Sürece o Ki$iye Sevgim Sonsuzdur.. ;)
Eger Seviorum Deyip 1 Dk Sonra Sevmiyorum Diyorsan Sevmisim Diye Kendini Kandiriosundur
Sevgi o kadar Kisa süreLi bi duygu degiLdir.

+
Eger Seviorum Deyip 1 Dk Sonra Sevmiyorum Diyorsan Sevmisim Diye Kendini Kandiriosundur

kesinlikle katılıyorum ;)

+
semih yüreğine sağlık açıklama bundan güzel olamaz ..:106:

sevmek .... sewgi çok garip dimi sewgi sewiorum dioruz ama 1 dk sora aynı kişi için sewmiorum oluoruz hemen insanoğlu bu kadr değişken bi varlık ben bir turlu anlam veremiorum belkide çok delicesine sevmediğimden dir ole birini bulamadıgımdandır ama sewgiyi anlayamıorum anlayan varmı _? anlam verebilen varmı _?

sevgı emek ıster yurek ıster ozlem hasret ıcerır.gunu bırlık asklar duygular kalıcı olmaz hıc bırzman sevmek cok baskadır ya en guselı karsılıklı olanıdır ama severken karsılık beklemeden seversın o gıtsede hayatından seversın ozlersın gerıye kalan anılar gusel anlardır.sevmek eskı zamanda guseldı..ozlem vardı sevdıgını sadece camın arkasından gorup yada yolda yuruken konusamayıp bır bakısla ozlem dıgermektı sabredıyorlardı sevgılerıne sadıklardı sevgı onları terk etmedıkce onlar sevgılerını terk etmezlerdı.. ve ınanın sevgı sızı hıc terk etmez eger sevmek ıstıyorsan emek ver derım ben tabı haddım degıl ama icimden geldi..

cok mu eskı zmanda yasadın dıyceksınız hayır cok duydum cok sohbet ettım yasıyanlarıyla..

Abi belki sen şu an bize aşık olduğumuz için ben sizi sonra görrüm diosundur ama.insan hayatında çok sever fakat bunlardan bi tanesi gerçektir. seninkiler hoşlanmadır sevmedir, biraz tanırsın sıkılırsın biter sewmiyorum dersin. Ama aşk, sewgi farklı bişey. Ya insan sewdiği kişiden ne gelirse gelsin sewer :=) ya garip olabilir ama insan sewgilisinin ter kokusunu bile sewer :=) neyse çok uzatmayayım...

Sorun sewgide diil.Sewgi sandığın geçici hoşlanmalarda....

+

soNUnA KADAR HAKLI ! ihanet olmadığı sürece probLem yok:)

iide herkes ole dio bi kızdan hoslandım diosun sunun begendm bununu begendim diosun o seni istemediğinde 1 dk sora begenmedim oluyo haksızmıyım

bende anlamıoYorum bu sevgi denen şeyii aşkı :S:S

:)

a$k oyunLarda $urda burda buLunmaz Canım..

a$k Cok Temiz Saf Bi Duygudur.
Bir Kisiyi Sanaldan Sadece Sevebilirsin Veya Sevdigini Sanarsın
Sonra Reale Tasırsın Eger Giderken Ayaklarin Titriyorsa Bilki a$iksin.
Onu Görünce Ellerin Titriyor Kı$ Gününde biLe Terliyorsan a$iksin demektir.

Kisaca özetLedim umarim azda oLsa aydinLatmi$imdir Seni.

+

bencede sana katılıorum arkadaşım seninkisi sevgi diil bnm sevgi anlayışımda bu deil...

aşk çoq farklı şey ya hafife alınmıycak bi şi bi gülüşü yetio insana sevdiğinin...o gideli yıllar oldu ama ben hala onu nasıl bu kadar çoq sevdiğimi anlamaya çalışorum demek kii aşk güsel ama bi o kaar da tehlikeli
ilk sevdim kendimi 2. sevdiğim için milleti kestim allah üçüncüsünden korusun
:147::67:

Bİrİnİ Seversen 1 Dk Sonra Nasi DeĞİŞİr.ona Sevmek DenmeZ.sevgİ Bİ Kalemde Sİlİnmez ÇÜnkÜ.belki Bİrgun Sende Anlarsin BİRİNİ KENDİNDEN COK SEVERSEN
...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri