sevglin şuan bunu okuyor olsa ona ne solemek isterdiniz!!!

arkadaşlar canlar sevgılı dusler forum ailesi bındefa solenıyo yeah konu dışı mesaj atmayın pls aaaaaaaa gece gece piskoya bağlamayın adamı:

Bu hiddet benim!
Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar ‘yine benim!
Kimse, nezaketini araya verip,
suçtan pay çıkarmasın kendine!
Nesnelerinizin, kelimelerinizin, zamanınızın, sevginizin ziyanlığına yanmayın!
Hasarı tespit edin yeter!
Bedelini, fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! Sıyrılıp çekilirken aranızdan,
‘üstüm kalsın’ diyebileceğim!
Meğer siz, nasıl da yetermişsiniz size! Bilemedim…
Sağ olun,
sizi sevmeme izin verdiğiniz için
ve benisevdiğiniz için…
ÜSTÜM KALSIN!!!...

Son düzenleme:
dindırebelırmısın içimdeki çığlıkları sus turabılırmısın yureğimdeki ağlayan çocuğu kurtara bılırmısın benı karanlık gecenın içinden cekıp alırmısın zalım yalnızlığın kolarından bır tebessumle bakarmısaın her sabah uyandığımda yuzume tutarmısın elımı en içten en candan samımıyetınle opermısın benı masumca yanaklarımdan bır çocuk gibi oynarmısın benımle duşlerımı suslermısın ağlayabılırmıyım omzlarında ıslanırmısın benımle bırlıkte yağan yağmurun altında bitanesiiiiiiiiiiiii

dindırebelırmısın içimdeki çığlıkları sus turabılırmısın yureğimdeki ağlayan çocuğu kurtara bılırmısın benı karanlık gecenın içinden cekıp alırmısın zalşım yalnızlığın kolarından bır tebessumle bakarmısaın her sabah uyandığımda yuzume tutarmısın elımı en içten en candan samımıyetınle opermısın benı masumca yanaklarımdan bır çocuk gibi oynarmısın benımle duşlerımı suslermısın ağlayabılırmıyım omzlarında ıslanırmısın benımle bırlıkte yağan yağmurun altında bitanesiiiiiiiiiiiii
oN numara ir Şir SöyLenecek Söz Yok Ellerine SaqlIk..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri