sevglin şuan bunu okuyor olsa ona ne solemek isterdiniz!!!

unutmadım unutamam kara sevdam merak etme
yaşamaksa yaşadım lakin canım çok yan dı sende

ama benim ciğerım yanar ten oyalanır can kanar ıkı gozum ıkı çeşme haberin yok içerıme içerıme akar((((

hehe eet 15 şubat saplar günü :D

neyse konuya dönelim :D

burayı okumak yerine msn e gel orda knşlm derdim hahaha :D

Dünya gözüyle gördüğüm son manzara olmalı yıldızlar!
Baş ucumda olmamalı sevdiklerim; tanığı olmamalıyım ne dualarının, ne göz yaşlarının. Vedalar önceden edilmiş, öpücükler verilmiş olmalı son kez...
Hissetmeliyim son nefesin ciğerlerimden çıkışını, alabildiğine yavaş akmalı zaman, bilincim açık olmalı herşeyi düşünecek, her ayrıntıyı fark edecek kadar. Yıldızlar bakmalı gözlerime, ellerimden tutmalılar ki; aklımda bir dize, kulağımda yanık bir türkü, yüreğim yaşamaya hiç olmadığı kadar sevdalanmış olsun!

ne çok sevdım anlatamam gecem sensız zor yatamam belkı sana anlatamam ama sana aşığım aşık:))

sevgilim deilsin olma ihtimalin de yok ..:( bilmiorum etkilendim işte belki sacma ama ole .garip bişi...bende anlamadım hahaha

Başkaları gibi değilim ben. Kaçıncı kişi bu sonuncusu... Kaç kişi girdi senle aramıza.. ki zaten hiç olmamışken aramızda birşeyler... Sevemeyişimmiş 'eylül' deyişim..
Biliyorsun en çok « elveda » derken özlemeye başladım « Merhaba » yı.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri