Sevgimizi Haykıralım

---> Sevgimizi Haykıralım

O kadar iyisin ki insan içerisinde kayboluyor insan olarak değerlendirilemiyicek kadar iyisin ve ben seni çok seviyorum..

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] :eda: cannımmm seni seviyorum

[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Şu hayatta tanıdığım en harbi insanlardan birisin. Ne olursa olsun benimlesin beni iyileştirensin. Seni çok seviyorum. Öyle basit olarak değil her bir hücremde seni hissederek seni seviyorum. Her türlü zorluğa senin için katlanıyorum canım sevgilim. Ne iyi ettim de seni buldum ben. Allah'ımın armağanı aşkların en güzeli. Seni çok seviyorum. İyi ki benimlesin sevgilim. 780 gündür iyi ki hayatımdasın. :423423:

[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Şu hayatta tanıdığım en harbi insanlardan birisin. Ne olursa olsun benimlesin beni iyileştirensin. Seni çok seviyorum. Öyle basit olarak değil her bir hücremde seni hissederek seni seviyorum. Her türlü zorluğa senin için katlanıyorum canım sevgilim. Ne iyi ettim de seni buldum ben. Allah'ımın armağanı aşkların en güzeli. Seni çok seviyorum. İyi ki benimlesin sevgilim. 780 gündür iyi ki hayatımdasın. :423423:

Sende benim iyi ki hayatımdasın prenses :423423:

aşkım seni çok seviyorum çok iyiki geldin sonsuz aşkm :)

Her nekadar aramız iyi olmasada , herşeye Rağmen seni çok seviyorum ve her zaman da öyle kalacak. Sen benim iyikimsin Mert. :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri