Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :)

kaFF_keFF

Kayıtlı Üye
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim,

denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim,

bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim,

günaydın benim Her$eyim..

♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….

♥ Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

♥ Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

♥ Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım...

♥ Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

♥ Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur,

♥ Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

♥ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....

♥ Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...

♥ Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın.... CANÖZÜM

♥ Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Sevgiliye Yazılacak En Güzel 'GÜNAYDIN' Mesajı :)

GüSeL MsJ kEşKe BiR sEfGiLiM oLSaYdI pUfF Tm ZmNıNdA ayrILMıŞıM :(

tskler

ben de ekliyim bi tane :)

ne canlar yaktık,yandırdık biz,bizim yanmalarımızda olcak elbet bebeim,,ne aşklar yitti gitti ,ne vedalara susup kaldık öylece ..Masalları uzakki bize artık,gerçeklerle savaşıcak kadar büyümek zorunda kaldık .Ben hep özlediğin yerde olucam ,sen hep yüreğimin sıcağında ,Bu gerçeği değişmem hiç 1 mutlu masala .. Günaydın bebeim,günün yüzün kadar güzel geçsin

bunu gonderdım sewgılıme :D gelen cewap şu
'' sanmaki sensiz bir hayalim war sanmaki sensiz bir anım war sensiz bu dunya bana dar bende senı sewıyorum dunyalar kadar''
cok ısıme yaradı saol :D:D

mesajı yazdım taslaklara kayıt ettim sabah erkenden atacağım :)

Çok çok bayat geliyor bu tür sözler,seven kız çok gerçi ama ölsem atmam o tür bir mesaj.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri