Sevgiliye Sürpiz Hediye ?

prens61

Kayıtlı Üye
Arkdaşlar yarın sevgilime birşeyler yollucam onun yanında hoşuna gideceği bir süpriz olsun istiyorum ne yapabilirim. Bayanlar yardımlarınızı bekliyorum? : )

---> Sevgiliye Sürpiz Hediye ?

bana bak sen gecenlerde yine konu acin ya hani sevgilin sana soguk davraniyhor vs..o kisimi bu sevgili?baristinizmi yoksa yine ona konuyla ilgili biseymi yollican

yoksa baskasimi.

ben bi dusinim yazarim sonr\a.

Konu taşınmıştır.

Hıımmmm şimdi düşünüyorum düşünüyorum .. Sende ona ait bir şeyler varsa ya da ikinize özel bir şeyler onları güzel bir kutunun içine koyup yollayabilirsin. Ona , size değer verdiğinin göstergesi olabilir.

Konu taşınmıştır.

Hıımmmm şimdi düşünüyorum düşünüyorum .. Sende ona ait bir şeyler varsa ya da ikinize özel bir şeyler onları güzel bir kutunun içine koyup yollayabilirsin. Ona , size değer verdiğinin göstergesi olabilir.

cansu onun gibi birşeyi bir kaç defa yaptım :D değişik şeyler istiyorummm

O zaman sen yaptığın şeyleri söyle de biz boşu boşuna onları düşünmeyelim :D

hm,.......ee gozun aydin pek dertliydin.senin adina cok seviondim..

ne alabilirsin..2nizin resmi varsa bence onunla bisey yap.buyuturmusun biyeremi yaptirir felan artik bilmem.
pekde gelmiyo ya aklima. daha iyi bisey gelirse yazarim ben sana.

Son düzenleme:

photoshop çalışması yaptım.. puzzle sihirli kupa falan değişik birşeyler istiyorumyaaa ne bileyimm :D

bnce öyle renk renk kağıt al onları dikdörtgen şeklınde kes sonra üzerine tek tek harf yaz mesela Senı Çok Seviyorum gibi her harfı ayrı bı kagıda yaz onları da öyle sevımlı sevmlı cocuklar tutsun fotografını cek cıkarttır sonra bıraz zor iş ama öyle aklıma geldi Ins yardımc ı olmusumdur....

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri