SevgiLinizle Kiskanclik Hep Kavga Ediyorsunuz Naparsiniz ?

sEmih

Kayıtlı Üye
Sevgilinizi Cok kiSkaniyorsunuz Ve Bütün Tartismalariniz Kiskanclik Yüzünden Oluyor. Ne yaparsiniz ne Gibi Bi Cözüm buLursunuz ? iLk Ben Cevaplayim.

Egerki Sevgilim Kiskaniyorsa Ve Hep Bu Kiskanclik Konusu Yüzünden Tartisiyorsak Onun iCin Hertürlü Aliskanligimdan Vazgecebilirim. meseLa iS Hayatinda Yanimdaki Veya Etrafimdaki Bayanlara Daha Mesefeli Olurum En Azindan Onu Elimden Geldigi Kadar Kiskandirmamaya caLisirim. Peki Siz Ne Yaparsiniz ?​

hiç bişey her aşkta böyle şeyler var bunlara katlanamadıktan sonra aşkın ne anlamı kalırki :S

Dikkat Ettiysen Bütün Kavgalar Diyorum Kardes Nereye kadar Hep kiskancLik yüzünden Kavga etceksin ?Nereye kadar Dayancaksin yani ?

vala biz hep bundan kavga ediyoz daha bi çözüm üretemedik :D en çok ben kıskanıyorum oda çok kıskanç ama belli etmiyo sonradan şak diye söylüyo

ahh ahh ztn bu kıskançlık olmasa bizde hep ondn dolayı kawga edioruz ama çözümümüz o kızlara bnde erkk ark mesafeliyim en iiisi bu yhani

kıskançlık ilet etti beni seven kısaknır bazen bunaltıyor sevmek buysa sevmesin sevmek düşünceli olmak tır bazende eyer bunu anlatmıyorsan karşındakine o daha zor

hayatta kavga etmem ettiremez beni :D susarım bi şey demem.dersemde bi cümle kullanırım "kimdi o" die :p
böylesi daha güzel cevap oluo bence..

ahh ahh ztn bu kıskançlık olmasa bizde hep ondn dolayı kawga edioruz ama çözümümüz o kızlara bnde erkk ark mesafeliyim en iiisi bu yhani

Hmmm Iyı DeyıLmıs Yaaa Sızınkıde:)))

bu tür olaylar gayet normal artık insan o kadar alışyorki herşeyi normal karşılamaya başlıyor benim gibi :)

bence sewen ınsan kıskanır =S
we gerçekten sewıorsa senı katlanır eğer ayrılıorsa bu nedenle ztn sefmıordur ..
ozkanın dedı gbi çok kıskanan çok sewen olar .. :)
işte bunuda anlıyanaa :)

allahım yarabim seven kısakırmış karşıdaki katlanırmış yapamayacagımız şeyleri başklarından bekleriz seven kıskanırmış işalah sizi çok kıskan sevgileriniz olur görsünüz seven kısaknırmı kıskanılan katlanırmı

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri