Sevgilinize Msn Şifrenizi Verirmiydiniz ?

sevgilim herşeyimi biliyor. msn şifremi forumlardaki şifrelerimi facebook şifremi pc imin şifresini bile... o kadar güveniyorum..

aşkta 2-3 rakamın ne önemi olurki?

neden olmasın ki ben onun oda benm şifrelerimi bilio en güselide bu saklı gisli bişey olmamalı die düşünüorum :)

ıkımıze ozel msn acardım ornek X_L BIRDE L_X sfrelerıde aynı olur ıstedıgıne gırer o yuzdende sfreyı bılmesı dogal tbıkı :D

gerek yok ya tavsiye etmiyorum bn verdim düştüm o hataya ilişkimiz yıprandı 21 gün dayandı anca msnde önüne gelenle knouşuyodu sonrada millete kim olduğunu acıkla ki hiç sevmm sevgilimin olduğunu millete sölemeyi bnm ve kankamın dışında kimsenin bilmesine gerek yokki ne o öle

bi daha verrsem 2 olsun :mad:

ßen vermiyodumda :S bizzat eve gelip bizim evden :D herşeyi ögrendi ve tüm kızları falan filan Sildi.. xS
Halen Biliyo.. allah korusun AyRılırsakta Deişmem !

Veririm.
SevgiLim oLmayan kisiLer biLior sifremi.
Hatta sanaLdan hatta duslerforumdan kişiLER
Ama onLara qüvenim tam.. :) ßişe yabmıcakLarını biLiyorum.. ;)

VERMEM...kavga sebebimdir... aldatcaksam zaten aldatırım ENGELLEYEMEZ... beni aldatcaksa oda aldatır ENGELLEYEMEM...namus bekcilerinden hoşlanmam... herkez kendi namusunu ve şerefini kendisi korur...layıgını bulur...

niye vereyim ki.. sevgilimn oldu diye tüm hayatıma burnunu sokma hakkını da vermedim ki:D
ne kimse bana sifresini versin ne de istesin.. özel hayat denen şey var aaahahaha

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri