sevgilinizden tokat yerseniz?

Sevgilinizden tokat yerseniz?

• terkederim

Oy: 150 45.5%
  • terketmem

Oy: 24 7.3%
  • bir süre görüşmem ceza olsun diye

Oy: 79 23.9%
  • ikili ilişkilerde olur böyle şeyler canım

Oy: 77 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    330
bırakmam yaa neden bırakayım...
tokat atmıssa vardır bi sebebi.. ellerin dert görmesin aşkım:D:D
sevgilim olmadığı için bu kdr rahat konusyorum.. olsa da ona o fırsatı verecek bi kız değilim..

waLLA bana atsa nolur pek tahmın edemiorum ama ben coook atım dedigi tek laf bunu baskası yapmıs olsaydı cok farklı olurdu ama sana bişi yapamıorum bnmde cevabım (icimden tabi) de qet yhaaa..

bir bayan bunu sinderemez yani kendisine zarar veren biriyle birlikte olmak istemez o yüzden TERK EDERİM seçeneği fazladır ama biz erkekler öyle değiliz çünkü biliriz ki o tokat aslında bizim yaptığımız bi hata bi yanlışın ifadesi ha suçsuzsun yok yere yapıştırdı ki böyle bi durumda bile bir bayan erkeğinin gönlünü almasını ii bilir şirinlik yapar cilve yapar ne bilim bişeyler yapar yani :) ama eninde sonunda erkeğinin gönlünü alır böyle bi durumda ben TERKETMEM .... hayatım boyunca hiç bir kıza karşı bu yöntemleri kullanmadım kullanmam da çok şükür biz böyle yetiştirildik ;)

etkiye tepki verir bana tokat atmak kim oluyo ki tokat atacak :D ona dunya kaç bucakmış gösteririm hahaha attıgı tokatın acısı gecer ama o acıyı da unututrmam asla hahaha

açıkçası şıklardan hiç birisini yapmam :D
karşılığını alır bende tokat atarım
sonra o bana atar sonra gene ben ona
tekme tokat girişiriz artık birbirimize
sonrada kıkır kıkır güleriz heralde
yada basar giderim
:36:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol