Sevgiliniz Sizi Terk Etse Ne Yapardınız?

SEVGILINIZ SIZI BAŞKASIYLA TERKETSE ?

• hiç kafama takmazdım

Oy: 40 35.4%
  • ikisinide döverdim

Oy: 26 23.0%
  • sevgilisini döverdim

Oy: 14 12.4%
  • onu bi güzel döverdim

Oy: 5 4.4%
  • kendimi öldururdum

Oy: 3 2.7%
  • gurur yapardım

Oy: 25 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    113
hiç bişi yapmazdm çokk gsl bi cvp verip ondan sonrada takmazdm.bana ne!??seçimini yapmış o saatten sonra öle birini tanımıyo olurdum ve tınlamazdm...

beni başkası için terkettiyse onuda başkası için terkedecektir üzülürdüm ama belli etmezdim hoşcakal yerine defol derdim.. ama mutluluklar dilemezdim.. sadakatsiz bi insandan kurtulduğum için sevinirdim bi bakıma..
benden uzak allaha yakın olsun..:):):)

derya demişki;
hiç bişi yapmazdm çokk gsl bi cvp verip ondan sonrada takmazdm.bana ne!??seçimini yapmış o saatten sonra öle birini tanımıyo olurdum ve tınlamazdm...
merak etme aşkm ben seni hiç bırakıp gitmiycem..

Bİlİyorum AŞkm Benİ Birakmicani ÇÜnkÜ Bende Senİ Birakmicam..
Yaw Bu BÖlÜm Bİze GÖre DeĞİl AŞkimm...

hiç kafama takmzdım ya kafana şapkadan başka bişi takmıcan kardeşim gidene by by gelene hoş geldn bende öle

kendi kendimi yerdim...ağlardım....vs....
sonuçta o öyle daha mutlu olucaqqi beni terkedip ona gidiyor...mutluluklar dilerdm...sonuçta bnm için önemli oln onun mutlu olması....

Ben HİÇ Kafama Takmazdim Zaten EĞer BaŞkasi İÇİn Terkedİyosa GerÇek Bİ Sevgİ DeĞİldİr O YÜzden Sahte Bİ Sevgİyİde YaŞamaya Bİle DeĞmez Dİye DÜŞÜnÜyorum EĞer GerÇekten Sevmeyecekse HİÇ Sevmesİn Daha İyİ

Evet Sevgİ O Ama SonuÇta O Birakip Gİdenİn YaptiĞi Da Bİ DÖneklŞk Gİbİ BİŞey Yane Ben Asla Gururuma Yedİremem Öyle BİŞeyİ

BENCE İMKANSIZ GİBİ BİŞEY OLMALI O İSTEK ÇÜNKÜ SONUÇTA BALKASINA GİDİYO NASIL İSTEYEREK SEVEN KİŞİ BAŞKASINA VEREBİLİR DAHA DA ÖNEMLİSİ NASIL MUTLULUĞUNU İSTEYEREK MUTLU OLUCAM DİYE KENDİNİ AVUTABİLİR!:s

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri