Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

• Kullanılan toplam oy
    121
Ben kabul etmezdim çunku bana boyle bir yasak koyuyorsa bana guvenmedigini algilarim ve bana guvenmeyen biriylede isim olmaz!!!!

---> Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

kabul etmiyorum:2:

---> Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

KaBuL eDErDiM ZaTeN bÖLe YaSAk KoYmuStu Eskİ sEfgİLiM aYrILıNcA tEkRaRDaN dEvaM eTtİm NeTE TaKılmAyA

Karşılığında ben de ona birşeyi yasaklardım :q :)

karşılığında bende bişeyler yasaklarım:D

Eqer qercekten istiyorsa onu kırmazdım..

KabuL ederdim..:2:

Sevdiqim insandan deqerLi oLamaz hiçbişey..;)

eğerki mantıklı bi sebebi varsa bu isteğinin tabiki uyarım ama bana gelipte nete girmiceksin diyip kendi girerse o zman hiç ii şeyler olmaz :)

asıl sen beni seviyosan bana emir veremezsin..(yine de nedenini sorardım =))

girmem

bu sartına karsılık ayrılırımm netsizz yasayamam ölürümmm

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri