sevgilimin abisini dövdüm ama manitaya söylememesi içnde sıkıştırdım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> sevgilimin abisini dövdüm ama manitaya söylememesi içnde sıkıştırdım :)

Silah çıktı mertlik bozuldu derler.Bence yanlış yapmışsın.Hem ilerde mutlaka bu ortaya çıkar.

2. si delikanlılık mıdır demişsiniz(???) konuyu tam bilmediğiniz açın yorum yapmanızı istemiosrum eğer ki yorum yapacaksanız oturup konuyu tam olarak konuşmak gerekior

yorum yapmamızı ıstemıyorsan bu konuyu acmayacaktın.

ben gelenlere silah çekecem mi dedim (???) eşkiya değilim ben sadece ispatlayabileceğimi söyledim ben adam gibi yaklaşacağınızı düşündün ama malesef ... çok düşnüorum zaten bu konunun peşine ama ne siz anlayacaksınız nede ben anlatabilecem ha mertlik silahla mı olur hayır orası bambaşka ama mertliğimizde delikanlılığımızda silahtan ziyade yüreğimizde bizim bu sadece bi itiraftı bundan yola çıkarak kişilik değerlendirmesi yapılmaz evet devamını yazıorum demişler (.)...

yani anlatmak istediğim sizin kişilik değerlendirmeniz herşeyiniz sanal olabilir belki belki yalan söylüyorsun diyen arkadaşlar sanalda yalan söyledikleri için benle kendileri arasında benzetme kuruyor da olabilirler... ama belince silahla gezen bi çakal zannetmeyin beni adamına göre adamlığımız vardır bizim yeri gelir tekme tokat dayakta yeriz yeri gelir oturur saatlerce sohbette ederiz ... ama anlayana anladığı şekilde tabi...

' нα[к]αп;2392960' Alıntı:
Katılıyorum.Madem ben delikanlıyım diyosun belinden çıkardığın bi kurusıkıyla adam korkutmak seni iyice aşşalamıyomu ? Hah bari delikanlı sıfatını zedeleme kullananlara yanısmasın ;)

bak kardeşim lafım sana ben burda adam akıllı birşey paylaştım birincisi kurusıkı değil 9-15 italyan baretta ikincisi de delikanlılığıma sövmeniz için açmadım burayı ...:91::91::91:

yorum yapmamızı ıstemıyorsan bu konuyu acmayacaktın.

yorum almak hoşuma giderdi ama gururuma haysiyetime delikanlılığıma söylenmeyen kalmadı bide yalan söylüyo damgası vuruldu herkes kafasına göre takılsın bildiğini yaşasın o zaman ... kimseye bi açıklama yapmak zorunda değilim...

bak kardeşim lafım sana ben burda adam akıllı birşey paylaştım birincisi kurusıkı değil 9-15 italyan baretta ikincisi de delikanlılığıma sövmeniz için açmadım burayı ...:91::91::91:

adam akılllı bişimi paylaştın ?

malatyalılar delikanlı da biz değilmiyiz

kaç gündür uymuyosun git yat kendıne gel

ama pardon gelip benıde tehtit edersın sen :(

komedi bölümü omaylıymış:D mesajlar konudan daha değerli:D bu forumda ipsiz sapsız zavallı tek ben varım galiba :D tüm emeği geçenlere teşekürler

Hadi ya ?
Bravo sana o zaman.
Valla bak bunu kimse yapamazdı. Ağır abi oldun sen şimdi.
Çok saygı görürsün toplumda.

Ne günlere kaldık ya !

Biz kimseye sövmüyoruz burda doğru konuş 9-15 italyan barettaymış işte yediremedin kurusıkı dememi bide artistlik yapıp silah modeli yazıyosun aa tabi barettayı görünce daha çok korktu dimi al işte bide delikanlıyım diyosun !
Zaten yalan söylemeyi beceremiyosun bari yağ gibi üste çıkma oke ?

sevgilimin abisi benim onunla olan birlikteliğimi öğrenmiş doğal olarak sinir krizleri geçirmişti...

işin kısası benimde kafam bozuldu ıssız bi yerde dövdükten sonra silahla kız arkadaşıma söylememsi için baskı yaptım söyleyemedide hala beraberim sevgilimle :67::67::67:

şu bilgiyi bizim emniyetteki arkadaşlara yolliyim :D hem bize haber lazım :D
gerçekse biraz haber yaparız :p

şu bilgiyi bizim emniyetteki arkadaşlara yolliyim :D hem bize haber lazım :D
gerçekse biraz haber yaparız :p

hahaha ya mantığın alıomu kanka gitcen birine silah çekiceksin ıssız yerde dövüceksin sonra gelip böyle ortalıkta itiraf ediceksin xD Bna bi çay söyleyin :pp

Sen Bu Hikayeleri

Hikaye Sitelerine Anlat Arkadaşım

Sanal Alem'de Namın Yayılır

Sanal Alemin Polat Alemdarı Diye ;)

Konu Kilitlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri