SevgiLi GünLüK ...

SiLentabys ~

Bayan Üye
SevgiLi günLüüm..

ßugün bnm için Çok zor bi gündü.. Dün akşam kusenimLe şakalaşıoDuk koLumu cevirDi biraz ağrıdı ama bn pek umursamadım sonra gece 4.5 cok ağrımaya bşladı bizim peder hastaneye götürdü aciLe bni meğer kOlumu kırmış o kocaman bünyesiyle... şok oLdm alıçıda kolum şimdi tek elle yasıyorum Ramazana kolum alcıda giricem :(:( cok üzgünüm cok.. ama bi yndan mutluyumm çünkü kuzenim Eraya ybdığı hata için cok cekdiriyorum Eray onu aL bunu aL qel die :) umaRm koLum en ykn zamnda iyileşir tek kOl isdemioRmm küçüçük şaka ne haLe qeldi :( Sonra bugün knkymin en zor günüydü koLum yüsünden ynında oLamadım oFF oFF ..:( HerŞey yoLuna girer inş. xD

Moderatör tarafında düzenlendi:
mCx Bnde c0k üsüLdüm canımm çocuk anlattgn gibi böLe heybetliyse ne şakaLaşıon keşke yapsaydım bidaNemm.. oLsun

en yakın zmnda düselrsn inş.:50:

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda kolun iyileşir.

tekrar geçmiş olsun büyütme o kadar alçıdan çıkacaktır elin.

canım geçmiş oLsun... .
kuzene ne yapsan hakkın bundan sonra :2:
en kısa zamanda çifte geçersin tekrar inşaLah :50:

sevgili günlük dün hem çok üzücü hemde çok güzel bigün yaşadım.sabah işe geldim ve baktım ki telefonluğumu düşürmüşüm ve içinde herşeyim gitmiş. sadece sürekli kullandığım telefonum elimdeydi o kaldı. bütün günüm karakolda falan geçti bayaa üzüldüm.akşama doğru erkek arkadaşımla konuşuodk.sonra annemle tanışmak istediğini söyledi.bende kabul ettim ama annemin tepkisinden çok korkuyordum.sonra eve geldim biraz sonra erkek arkadaşım aradı anneme aniden verdim sadece arkadaşım diyerek. sonra tanıştılar falan annem bayaa bi şaşırdı ama kızmadı neyse ki. erkek arkadaşımda bayaa utanmış ama olsun ben çok sevinçliydim

sevgili günlük dün hem çok üzücü hemde çok güzel bigün yaşadım.sabah işe geldim ve baktım ki telefonluğumu düşürmüşüm ve içinde herşeyim gitmiş. sadece sürekli kullandığım telefonum elimdeydi o kaldı. bütün günüm karakolda falan geçti bayaa üzüldüm.akşama doğru erkek arkadaşımla konuşuodk.sonra annemle tanışmak istediğini söyledi.bende kabul ettim ama annemin tepkisinden çok korkuyordum.sonra eve geldim biraz sonra erkek arkadaşım aradı anneme aniden verdim sadece arkadaşım diyerek. sonra tanıştılar falan annem bayaa bi şaşırdı ama kızmadı neyse ki. erkek arkadaşımda bayaa utanmış ama olsun ben çok sevinçliydim

Yeni konu açıp neden yazmıyosun???

SevqiLi qünLüüm..

ßuqün bnm için Çok zor bi qündü.. Dün akşam kusenimLe şakalaşıoDuk koLumu cevirDi biraz ağrıdı ama bn pek umursamadım sonra qece 4.5 cok ağrımaya bşladı bizim peder hastaneye qötürdü aciLe bni meğer kOlumu kırmış o kocaman bünyesiyle... şok oLdm alıçıda kolum şimdi tek elle yasıyorum Ramazana kolum alcıda qiricem :(:( cok üzqünüm cok.. ama bi yndan mutluyumm çünkü kuzenim Eraya ybdığı hata için cok cekdiriyorum Eray onu aL bunu aL qel die :) umaRm koLum en ykn zamnda iyileşir tek kOl isdemioRmm küçüçük şaka ne haLe qeldi :( Sonra buqün knkymin en zor qünüydü koLum yüsünden ynında oLamadım oFF oFF ..:( HerŞey yoLuna qirer inş. xD

Geçmiş Olsun cnm...Bişi olmaz iyileşir kolun;) Kuzenin kolunu kırmış ama nasıl anlamadın ilk başta ona şaştım:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri