Seven mi Kıskanır ? Güvenmeyen mi ?

Seven mi kıskanır , güvenmeyen mi?

• Seven kıskanır

Oy: 28 75.7%
  • Güvenmeyen kıskanır

Oy: 5 13.5%
  • Ne diyeyim bilemedim

Oy: 1 2.7%
  • Şöyle ki;

Oy: 3 8.1%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    37
---> Seven mi Kıskanır ? Güvenmeyen mi ?

seven kıskanır..güvenmeyeniniki kıskançlık değil kendine olan özgüven eksikliğidir

kıskanmakla sevgi arasnda pek bi bağ kuramıyorum.
karsındaki kişiye güvenin yoksa sana kazık atacağını düsünürsün o yüzden de herkesden kıskanırsın :)
seven insan karsısndaki kişininde duygularından emnse kıskanclığa gerek yok öyle değil mi =)

kıskanmakla sevgi arasnda pek bi bağ kuramıyorum.
karsındaki kişiye güvenin yoksa sana kazık atacağını düsünürsün o yüzden de herkesden kıskanırsın :)
seven insan karsısndaki kişininde duygularından emnse kıskanclığa gerek yok öyle değil mi =)

Duygularından emin olmakla alakası yok :) seviyosan onu kimseyle paylaşmak istemezsin

Duygularından emin olmakla alakası yok :) seviyosan onu kimseyle paylaşmak istemezsin

ben kıskanmıosam sevdiğimi onu diğerleriyle paylasmak mı istiyorum yani :)
Sacma bi mantık oluyo dmi? bence karakter meselesi bu kıskanclık falan..
kimisi sevgisini öyle gösterir kimisii böyle (.

Yıllardır Süregelen Tartısma Hala Cevabı Yoktur Kimine Göre Seven Kimine Göre Güvenmeyen Kıskanıyormuş.xD
Hep Söylemişimdir Olayın Aslı Kıskanclığın Sevgiyle veya Güvensizlikle Alakası Olmamasıdır.Tamamen Kişinin Karakterine Bağlı Bir Durum.Herkes Kıskanclık Vasfına Sahip Olacak Değil.Seven Kıskanır Diyenler,Kıskanc Olmayan Birisi İçin Sevmiyor Düşüncesini Kabul Eder,Güvenmeyen Kıskanır Diyenler Kıskanc Olmayan Biri İçin Güveniyor Düşüncesini Kabul Ederlerki Her İkisinin Birbiriyle Alakası Yoktur.Ne Yani Kıskanmayan Adama Sen Tutupta Neden Kıskanmıyorsun,Yoksa Beni Sevmiyormusun Gibi Saçma Bir Cümle Kuramazsın Yada,Kıskanan Adama Sen Bana Güvenmiyormusun Neden Kıskanıyorsun Beni Diyemezsin.xD

Sevmedigim kisiyi kıskanmaya neden ugrasayım ki :D

Sonucta '' Benim olan bana kalır geri kalan yol alır '' demiş atalarimiz :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri