Seni sana emanet ediorum..

AberYY

Bayan Üye
Uzaklara daliyor gozlerim. Bulutlar gri.. Bir ruzgar esiyor ve usumeye basliyorum. Saclarim yuzumu kapatiyor, elimle acmaya calisiyorum.. Ama duruyorum sonra.. Belki de ruzgarin elleriyle dokunuyorsun saclarima... Kapatip aslimi tum gerceklere, suretime aciyorum ruhumu.. Sessizligi dinliyorum, icinden sesini duyacakmisim gibi. Sanki birseyler fisildayacaksin bana, daha once hic duymadigim, hic bilmedigim bir sey.. Ellerimle topragi avucluyorum, onunla karisiyorum hayata, sen oluyorum, sendeki ben oluyorum biraz da.. Tum dunyayi susturup, konusmak istiyorum seninle, fikrimde bile olsa yeter bana.. Artik seninle ilgili en kucuk bir dus, en kucuk bir ani, en kucuk bir ses, ufacik bir dusunce bile avutabiliyor beni. Tanimlayamadim.. Varliginda icimdeki heyecan, yoklugunda yuregimdeki korku muydu ask? Yarim kalmislari tamamlayamamanin verdigi huzursuzluk muydu yoksa? Belki de sendin ask bende, ben bunu hic farketmedim. Ogrendim.. Yokluguna alismayi, sensizlikte bir basima savasmayi.. Bunlari hic bilemem, bilsem de ogrenemem, ogrensem de yasayamam diyordum oysa.. Neleri ogretiyormus bu hayat insana.. Unutmadim.. Seni unutmak aklimdan bile gecmedi, dusunmedim bunu hic. Oyle coktun ki, hic bir yere sigdiramadim seni. Ne aklima ne de yuregime.. Sozler bitti.. Boyle bitmemeliydi oysa, cok cumlesi vardi kurulacak bu hikayenin, senli, benli "biz" li oznelerle.. Daha o kadar soylenmemis, ertelenmis, yasanmamis varken, yazmamaliydi hayat sonunu boyle.. Sustum.. Aglamiyorum artik..Saymadigim kac zamandir gozlerimden bir damla bile gozyasi akmiyor. Ne sana dair ne de hayata, icimde bir yerlerde gizliyorum onlari da, seni gizledigim gibi. Sizliyorum.. Zaman sariyor elbet kanayan yaralari, gittikce acisi azaliyor, ama gecmiyor bir turlu. Ince ince sizliyor sakli bir yerlerde, dokunuldugunda tekrar basliyor acimaya. Bir perde aciliyor onumde, gecmis zamanlara dair.. Gozlerimi kapatiyorum.. Sendeki ben oluyorum.. Ilk bakisin canlaniyor gozlerimin onunde, gulumseyisin.. Sonra gidiyorsun, ardindan bakiyorum oylece durup ben de.. Durdurmak icin bu gidisi, sarilmak istiyorum ellerine, yapamiyorum.. Kapaniyor perde... Suretimi kapatip aslima donuyorum yine.. Simdilik; Hoscakal.. Asklarin en guzeli, Kavusur elim sana gunun birinde, Sariliverir beline, Dokunur tenim sana yeniden.. Hangi gun tasinir donerim, Bilinmez.. Bos kalacak yuregim, Soz verdim sana, Olene kadar... Ben seni sana emanet ettim sonsuz sevdam.. Yuregimin senli olan yanini alip, ayak izlerimi birakip ardimda, yuruyorum sonu sana cikan yollarimda...
netten

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri