Senİ Çok Sewiyommm

aşkta yapılacak en kötü şeylerden biri aşka ailelerin karışması.boşverin birbirinizi seviosanız başbakan bile sizi ayıramaz aileler bu işe karışmamalı(evlilik konusundan bahsetmiorum:D)

aile cok önemlidir onlari a$k konusunda bi kö$eye atamam asla..

benimde 4 yildir ciktigim birisi var cok mutluyuz Allahim bozmasin...onun ailesinden hic bi sorun yok ama benim annemle babam sorun yapiyor bizi fazla ciddiye almiyor ama biz yinede pes etmiyoruz cünkü birbirimizi cok seviyoruz bu tür konular cocuk oyuncagi degil bi ayril bi bari$ bi ayril bi bari$ seviyorsan ölümüne...elbet bigün aileleri ikna etmeye ba$aracazz ve amacimiza ula$mi$ olacaz yeterki sabredelim bekleyelim hemen pes etmeyelim...

aile cok önemlidir onlari a$k konusunda bi kö$eye atamam asla..

benimde 4 yildir ciktigim birisi var cok mutluyuz Allahim bozmasin...onun ailesinden hic bi sorun yok ama benim annemle babam sorun yapiyor bizi fazla ciddiye almiyor ama biz yinede pes etmiyoruz cünkü birbirimizi cok seviyoruz bu tür konular cocuk oyuncagi degil bi ayril bi bari$ bi ayril bi bari$ seviyorsan ölümüne...elbet bigün aileleri ikna etmeye ba$aracazz ve amacimiza ula$mi$ olacaz yeterki sabredelim bekleyelim hemen pes etmeyelim...

bn aileyle ilgili bişey demiştim ama ilişkinizde sorun yoksa güzel

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri