Senet ile icra dosyası

djekselans

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,

Elimde senet var . imzaları tarilheri eksiksiz . Adliyeye gidip avukat olmadan icra dosyası açtırmak istedim . memurlar avukat olmadığı için ilgilenmek istemediler diye düşünüyorum . yarın gel öğleden sonra gel şu an yogunuz iki kişi çalışıyoruz gibi şeyler söylediler sürekli . ben avukat olmadan bu paramı kurtaramıcakmıyım ?

---> Senet ile icra dosyası

Merhaba arkadaşlar ,

Elimde senet var . imzaları tarilheri eksiksiz . Adliyeye gidip avukat olmadan icra dosyası açtırmak istedim . memurlar avukat olmadığı için ilgilenmek istemediler diye düşünüyorum . yarın gel öğleden sonra gel şu an yogunuz iki kişi çalışıyoruz gibi şeyler söylediler sürekli . ben avukat olmadan bu paramı kurtaramıcakmıyım ?

Yarın gidip görüşün Bence ne gibi sistemleri var bilginiz olur İcra benim pek alanım değil ama Avukat olmadan bir işlem olmuyor...Sanırım pek yardımcı olamadım size ama durum böyle..

Ümidi kesmek iyi bir şey değil her şeyde umutlu olmak zorundayız kendi adıma öyle görüyorum :) rica ederim.Benim şuan çıkmam lazım iyi akşamlar.

foruma girdiğinizde cevaplarsınız :)

1750 tl söylemesi ayıp senet . onun için avukatla uğraşmaya gerek yok . haram ettik . insan psikolojisi daha değerli

devletten avukat talep edebilirsiniz..İnsanın psikolojisi önemli en ağır hastalıklar psikolojiyle yenilmekte..belki diyeceksiniz bana sizinde amma bölümünüz varmış, ben 3 ünide bulundum..Bunların içinde sağlık psikoloji de yani var.Görüşmek üzere.Psikolojinize iyi bakın.:)

devletten avukat talep edebilirsiniz..İnsanın psikolojisi önemli en ağır hastalıklar psikolojiyle yenilmekte..belki diyeceksiniz bana sizinde amma bölümünüz varmış, ben 3 ünide bulundum..Bunların içinde sağlık psikoloji de yani var.Görüşmek üzere.Psikolojinize iyi bakın.:)

23 yaşında 3 üniversite nasıl oluyo maşallah :) benim 3 lise gibi olmuş . bende yaklaşık 8 sene önce anadolu lisesini kazanmıştım . 1. sınıfta kaldım . okul çok yüksek başarılıların okuluydu sınıfta kalanları okuldan atıyolarmış okuldan atıldım . sonra başka bir anadolu lisesine geçiş yaptım . orda 1 sene geçtim 2. sınıfta kaldım :D meb de 2 sene sınıfta kalan okulla ilişkisi kesiliyomuş . açık liseye başladım sonra :) :) derken açık liseyi bitirdik çok şükür :) goü deyim bende tokat ta . inşaat bölümünde .

Merhaba arkadaşlar ,

:) borcunu sat bir tefeciye. O söke söke alir :)

Aman saka saka :) sen bana bakma. Sakin boyle birsey yapma

işte öyle bi çırpıda söylendiği gibi olmuyo ahh keşke olsa . .

Allah kimseyi HASTANEYE HAPİSHANEYE ADLİYEYE DÜŞÜRMESİN :)

Merhaba.

Şöyle bir durum var.
Senedin sahibi alacağınızı,
Ödemiyor mu?,
Yoksa ÖDEYEMİYOR MU?

Bunu iyice düşündükten sonra hareket edin bence.

Saygılar

[sıze="4"]
merhaba.

şöyle bir durum var.
Senedin sahibi alacağınızı,
ödemiyor mu?,
yoksa ödeyemiyor mu?

bunu iyice düşündükten sonra hareket edin bence.

Saygılar
[/sıze]

1750 liralık borç . ödenemeyecek bir miktar değil . Uzak şehirlerde olduğumuz için adam ödemiyor . Yukarda belirttiiğim gibi peşini bıraktık bigün o şehre yolumuz düşerse ziyaret ederiz kendilerini . Bu mebla için avukat tutmaya a gerek yok . Avukata gidip yarım saat fikir danışmak bile 200 lira olmuş bu memlekette . Daha açmak dosya masrafları git geller zaten o kadar yapıyor .

23 yaşında 3 üniversite nasıl oluyo maşallah :) benim 3 lise gibi olmuş . bende yaklaşık 8 sene önce anadolu lisesini kazanmıştım . 1. sınıfta kaldım . okul çok yüksek başarılıların okuluydu sınıfta kalanları okuldan atıyolarmış okuldan atıldım . sonra başka bir anadolu lisesine geçiş yaptım . orda 1 sene geçtim 2. sınıfta kaldım :D meb de 2 sene sınıfta kalan okulla ilişkisi kesiliyomuş . açık liseye başladım sonra :) :) derken açık liseyi bitirdik çok şükür :) goü deyim bende tokat ta . inşaat bölümünde .

okumaktan hasta oldum bir ayağımız sürekli hastanede ben sürekli çalışan biriyim derslerimi sorumluluk sahibi bilincim çok fazla :) ama hasta da olduk yani..

okumaktan hasta oldum bir ayağımız sürekli hastanede ben sürekli çalışan biriyim derslerimi sorumluluk sahibi bilincim çok fazla :) ama hasta da olduk yani..

geçmiş oolsun da aynı anda 2 üniversite filan mı okuyosunuz . bu tür şeyleri hiç araştırmadım

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri