Sen.. Sen.. Sen....

AberYY

Bayan Üye
Hangimiz karşılaşmadık ki sahte yüzlerle, hangimiz kapılmadı ki imkansız sevdalara, hangimiz umutsuzluklara düşmedik şu yalan dünyada…..Hangimiz ucurumların eşiğine gelmedik, hangimiz içimizde sebepsiz fırtınalar yaratmadık, hangimiz denizin azgın dalgalarına karşı koyduk….Hangimiz bir gün batımıyla hüzünlenmedi, hangimiz uzun bir sessizlige gömülmedi sanki…Hangimiz yağmurla birlikte, giden sevgilinin arkasından ağlamadı…..Hangimiz bir dost yüzü aramadık en kötü anlarımızda ama bulamadık….Ve….Yanlızlıklarda kaybolmadık mı coğu zamanda…..Ama yinede ben bu kadar olumsuzluklara, bu kadar çaresizliklere rağmen hayatı seviyorum, kendimi seviyorum, yaşamayı seviyorum…Güçlüklerle savaşmayı ve bu savaşta galip gelmeyi seviyorum…Ve en önemlisi seni seviyorum…..

Ama yinede ben bu kadar olumsuzluklara, bu kadar çaresizliklere rağmen hayatı seviyorum, kendimi seviyorum, yaşamayı seviyorum…Güçlüklerle savaşmayı ve bu savaşta galip gelmeyi seviyorum…Ve en önemlisi seni seviyorum…..

Payşaım için TeşekkürLer..GüzeLL:D:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri