selin'ce günce ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okeanos

Banned
süpermiş yaa :) çocukluğumdan beri günlük adı altında yazmamıştım iyi oldu bu ;)

aslında yazacak çok şey var hemde yok... işin eğlence kısmını geride bıraktığımı düşünüyorum ama bi kaç sınıf üsstteki arkadaşlarsa asıl eğlencenin şimdi başlayacağını söylüyorlar :) zamana bırakıp görelim.... tıp öğrencisi olmak mı doktor olmak mı daha zor? :)

Son düzenleme:
---> selin'ce günce ;)

çok üzgünüm :( ecem canım bugünde gelmiyomuş.... yine tek başıma kaldım :( gel artık be kızım özledik ya..... ağliicam :(

---> selin'ce günce ;)

yaşasınn! canım ev arkadaşım gelmişşşş :)

yorgunum bi an önce sabah olsun istiyorum. evime gitmek uzanıp tw karşısında uyuyakalmak istiyorum. sonra ecein çığlıklarıyla yatağıma gitmek istiyorum :) seliiiiiiinnn yerine yattt!!!!!! :)
hayatımda olup bitenlere ne zamandır uzaktan bakıyorum. beni artık üzemiyor bazılarının yokluğu.... demekki diyorum kendime; insanın önem sırası, öncelik sırası mantık kalıbına oturduğunda bazı şeyler sırasını atlayabiliyormuş. bende önem sıramı yitirmişim demekki. kabullenmek gerek. öyle yapıyorum. mantığımın almadığı şeylerin sırasını sonlara kaydırmayı öğretenede teşekkür ediyorum. hayatı böyle öğreneceğim demekki...
annemi çoook özledim... babamı, kardeşimi...:(
bazen evden uzak olmak kötü! ama evim demekte başka bişey :) çok karışmışım ben bu ara :)

---> selin'ce günce ;)

içkili araba kullanmayalım.... komşularımızdan biri yeni evliler barda eğleniyolar dönüşte ağaca çarpıyolar sebebi alkol :( kız camdan fırlıyor çarpmanın etkisiyle sebebi emniyet kemeri takmaması :( adamın bacağı kırılıyor oplatin takılması gerek kızsa hala yoğun bakımda :( neden yasakları çiğneriz anlamam ki.... bana bişey olmazcılığı nezaman bi kenara bırakıcaz????? yazık değil mi?

...................

---> selin'ce günce ;)

hadi bakalım eller havayaaaaaa :) uzun bi aradan sonra bu gece tabiri caizse alemlere akma moduna geçiş yapıyoruz :)

çok şükür keyfim yerinde bi sorun yok hayat tıkır tıkır işliyor....
mutluyum :) tek eksik var... sanırım onunda zamanı var....

hmm buarada new york'ta beş minare hakikaten güzel filmmiş!

---> selin'ce günce ;)

offff yoğunum yoğunuz :( meslek kutsaldır ama bizde insanız :) yoruldum yahu....

evimmm... özlemişim! yarın öğleye kadar uyuyacağım :)

---> selin'ce günce ;)

Günlüğün Güzelmiş...Okuması Zevk Veriyor Zira Okudum Hepsini=))

---> selin'ce günce ;)

çok mutluyummmm :) bu operasyonda ilk kez bulundum hiç sorun çıkmadan bitirdik :) herşey yolunda.... :)

yaaa zaman çabuk geçse şu hocanın tam kapının oraya kadar yürüdükten sonra; operasyon bitmiştir, kapatın!!! deyişini tekrarlasam :)
bide o eldiven sesine bitiyorum ya neyse :)))

bi kahve daha içmeliyim...

---> selin'ce günce ;)

o kadar garip bi duygu ki....

hayatım genel anlamda tıkır tıkır işlerken çevremdeki arkadaşlarımın, dostlarımın sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmaya çalışırken kendi mutluluğumu yaşamaktan utanır oldum...
kimi aşktan yana, kimi aileden, kimi işten! çok üzülüyorum elimden gelenide yapıyorum ama hayat şartları insanları çok zor durumlara itiyor...ALLAH kimseyi sorunlarla başbaşa bırakmasın....

öte yandanda çok şanslıyım çünki gerçek dostlara sahibim!
hepsini çok seviyorum ve inanıyorum ki bütün sorunlar geldiği gibi gidecek ve biz yine eskisi gibi mutlu bi arkadaş grubu olucaz :)

---> selin'ce günce ;)

belkide bir yağmurdun yada bir rüzgar, esip geçtin hayatımdan..
senden son bir dileğim var birtanem, beni güzel hatırla!

---> selin'ce günce ;)

evimmmm :) ne güzel şey şu ayakları sehpaya uzatıp bi gözle tv bi gözle pc bi elde kahve keyif yapmak :)

---> selin'ce günce ;)

yarın akşam misafirler geliyomuş, barbekü kararı alınmış, herkes aranmış, bütün bunlar benim evimde olucak ve ben şimdi bilgilendiriliyorum :) güliiim mi aliim miii bilemedim :)

---> selin'ce günce ;)

harika bi geceydi :) yaa bi insan evladı bu kadar güzel salata yapabilir mi :)))) buarada hocamında ellerine sağlık demeden geçemicem süperdi hakikaten bilio bu işi bizim hoca, demekki neymiş ? tek bildiği cerrahlık değilmiş :)

o bu değilde valla çok iyi oldu öle herkes bi arada iyi eğlendik :) devamı bekleniyor......:)
hee bu arada birileride çok güzel göbek atıyomuş onuda öğrenmiş olduk :)

---> selin'ce günce ;)

anlamıyor galiba, ne yaptıysam anlatamıyorum... agresif tavırlar sergilemek istemiyorum ama anlasın istiyorum o anlamamakta dirençli... zorla güzellik olur mu hiç? tamam anlıyorum ama tek taraflı olmaz ki bu işler... of of !

aşık olmak istedim evet ama hiç bişey hissetmediğim biri bana aşık olsun istemedim! şuandada birinin beni bundan kurtarmasını istiyorum...

ne kötü bişeymiş ya. çok sıkıldım gerçekten bunalttı yani. :(

öteyandan halsizliğim devam etmesine rağmen burda olmak zorundaydım geldiğimde kıpırdayacak halim yoktu ama acil serviste bi serum iki iğneden sonra şuan burdan eve kadar koşabilirim :)

sanırım hafta başında bi kedicik geliyomuş izmirden :) bakalım büyük ihtimalle benim kedişim olucak ama hala isim düşünmedim.. bi an önce orjinal bi kediş ismi bulmalıyım :)

---> selin'ce günce ;)

çok sıkıldım ): garip ve sebepsiz ama sinirliyimde.... ne oluyo bana ? sanırım çok fazla yalnız kaldım ben...):

---> selin'ce günce ;)

yarın gece soner sarıkabayı eşliğinde 2010'a veda edicezzzz:)

mutluyum, mutlular, mutluyuz!!!!!!!!!!!

yeni yıldan sadece ve sadece huzur istiyorum... içinde huzur barındıran yenilikler istiyorum :)

herkes için sağlıklı ve mutlu bi yıl olur umarım !!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri