Selam ben Çetin

Yavrusüvari

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese..Değinmeden geçemiyceğim bişey var...şu anket sorusu camimi köymü diye hani...burda neyi beliyrlemeye çalışıyoruz camimi daha iyi yoksa okulmu...yada hangisi gerekli hangisi gereksiz diemi..arkadaşlar böyle bi sorunun sorulmuş olması bile insanların okul yada cami hakkında ne kadar önyargılı şekilde düşündüklerini gösteriyo gibi...ya cami dediğin okuldur zaten..bi baksanıza kendinize ben 21 yaşındayım 21 sene önce ben yoktum ve nerden geldiğimi neden geldiğimi bilmiyorum ?? içinizde bu soruların cevaplarını bilen varmı ?? hristyan olsun müslüman olsun yahudi olsun işte bunlar ibadethanelerinde peygamberlerinde kitaplarında bu soruların cevaplarını arıyolar...ben müslümanım ve Allah 'ın hak olarak indirdiğine inandığım kuranı kerim i okuyarak bu sorularıma cevap buldum çok düşünürdüm düşünürken kafayı yerdim ama yanı başımdaki bu kitabı açıpta bi kere anlayamaya çalışarak okumadım.. hayatı bu dünyadan ibaret sayardım ama olmadığını farkettim ve bu insan beyninin sonsuzluğa açılan beyninin anahtarıdır işte. bu dünya ile yetinebilen insan hayatı bu dünyadan ibaret gören insan bu dünyanın sınırlarına kendini hapsetmiş insandır..halbuki insan beyni sınır tanımamalı...
sözün özü bu hayatla sınırlanmış beyinlere ne kadar da öğretseniz matemetiği fiziği edebiyatı bunlar boş temelin üzerine atılmış tuğlalar gbi geliyor bana
uzun oldu özür dilerim selametle

---> Selam ben Çetin

Şurda hoşgeldin denmeyen bi ben varmışım :D acaba sölediklerim işinize gelmediği için olabilirmi bu :D

---> Selam ben Çetin

konunun basıyla sonu arasında bağ kuramadım acıkcası neyı ıma ettıgınıde anlamadım ya hosgeldınız

---> Selam ben Çetin

okuyamadım yazdıklarını cetın :)

Hosgeldın ama keyıflı forumlar..

---> Selam ben Çetin

Hoşgeldin Ama cami eğitimi mi okul eğitimi mi daha iyi bunu bir düşün...

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri