secimlerin sabota edildigini dusunuyor musunuz?

sizce secimler sabota ediliyor mu?

• evet

Oy: 10 66.7%
  • hayir

Oy: 5 33.3%
  • soyle ki....

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yesil83

Bayan Üye
Arkadaslar oncelikle sunu belirteyim. Bu bir parti yarisi anketi degil.

Akp, mhp, chp ile tartisalacak bir anket degil yani...soru basit cevap basit.

Secimlerin sabota edilmeye calistigini dusunuyor musunuz?

---> secimlerin sabota edildigini dusunuyor musunuz?

Ben "EVET" diyorum. Çünkü secim yaklastikca olaylar cikartilip gundemler olusturuluyorlar.
Son haberlerden duyduguma gore ise, secimlerden sonra saibeli secim oldu diye oylari iptal ettirme vede oylarin gecersiz sayilmasi icin oy pusulalarinda oynamalar yapilacagi soyleniliniyor.

Umarim boyle bir durum olmaz. Herkes hakkettigi oylari toplar. En azindan halkin iradesine mudahele olmaz umarim.

Ne zaman boyle bi girisimde bulunulmuyor ki ?

Magduru oynanak cok prim yapiyor bu ulkede

Evet.

Halka hizmet için iktidar olması beklenen liderlerin etkinlikleri seçim sürecinde rekabetin etik boyutlarını aşıyor ve kişisel kanıt yarışına dönüşüyor.Buna şahsi menfaatler de eşlik ediyor.

Evet.

çünkü oylar tekrar sayıldıktan sonra, başka partiye geçen ilçeler oldu.

demek ki bir oy çalma, oy hırsızlığı durumu söz konusu.

Merhaba.

Bence değmez.
Dense de Netice değişmez.
Şeker muhalefetimizin,
Çapı ancak böyle şeylere yetiyor galiba.

evet şeker muhalefet.
Çok seviyoruz çok.
ülkeyi,sorunları,
Bir düzelltiler,Pir düzeltiler.:4::4::4:

Bal dök Yala yani.

Saygılar.

Yanlışlıkla Hayır'a bastım ama Evet.Seçimler sabote edildi.Bu işi sadece Akp'ye yüklediler ama millet yemez.Sabote'nin en gerçek yüzünü zaten Mansur Yavaş daha sandıklar bitmemiş neredeyse daha %30 var çıkmış kazandık diyor ama cevabını iyi aldı. Yavaş Gardaşım Yavaş.

Siyaset temennileri çok olur ama aynanın arkası hep karanlık olur , eline diline beline sahip ol diyen hacı bektaş velinin torunları idik oysa biz...ama hüsran:(

..her secimde sahtekarliklar yapiliyor,bu secimlerde de yapildigina inaniyorum.Turliyedeki secim oncesini ve secim sonrasini gorunce dort dortluk medeni memlekette yasadigimi anliyorum.

..her secimde sahtekarliklar yapiliyor,bu secimlerde de yapildigina inaniyorum.Turliyedeki secim oncesini ve secim sonrasini gorunce dort dortluk medeni memlekette yasadigimi anliyorum.

Arkadaşlar secimde bence en büyük sorun deneyimli personelin sandıklarda bulunmaması buna partilerce atanan sandık görevlileride dahil benim gözlemim daha lise bitirmemiş kişi sandıktta görevli lise son sınıfta okuma yazması olmuyan sandıkta parti ataması ile görevde daha oy nasıl kullanılır hangi oy gecerli hangisi gecersiz secmen nasıl oy kullanma konusunda yönlendirilir bunu bilmeden sandıkta görevli biliçli secmen ve bilçli sandık görevlisi bu çözüldümü herşey çözülür

Bence digital ortama tasinmali secimler. Ozaman hic bir karisiklik yasanmaz. Otoamtik ve aninda sayimda olur. Oylar yakildi, calindi vs. Gibi bir dertte olmaz ama buseferde "silindi" derdi olur. :) bizler millet olarak olmazi oldururuz :)

Kesinlikle. Elektrikler kesiliyor oylar azalıyor, bir şeyler yakılıyor, yeni oylar çıkıyor saklanmış biçimde.

Türkiye Cumhuriyetin'de her zaman olan, olağan şeyler bunlar. Bir anormallik yok. Bunlar seçimin bir parçası oldu bizde. Bu yüzden HAYIR (!).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri