sayın diesel....

kaktus42

Bayan Üye
özel mesaj alımınız kapalı olduğu için habire konu açmak zorunda kalıyorum...
lütfen özel mesajı alımınızı açar mısınız ?

---> sayın diesel....

evet istedim. silin dedim ve rahatlıkla silinebildiğini de biliyorum. bununla beraber. bana ait tüm izlerinde silinmesini istiyorum. bakın ne forumunuza nede başınıza bela olmak gibi bir derdim var.
diesel dediğini bende biliyorum. amma sizinde kendi panelinizden benim dediklerimi yaptığınızı biliyorum. siz önce izleri silin sonrada beni... böylece bende konu açmaktan vazgeçeyim ;)

---> sayın diesel....

çok komık kendimi bacaksız gibi hissettim.. tüm mod.lar biranda savaş takımlarını kuşandı ortada bir bacaksızı yakalamaya çalışıyorlar.. bu şeker halinle sen mi yakalayacaksın?

---> sayın diesel....

evet istedim. silin dedim ve rahatlıkla silinebildiğini de biliyorum. bununla beraber. bana ait tüm izlerinde silinmesini istiyorum. bakın ne forumunuza nede başınıza bela olmak gibi bir derdim var.
diesel dediğini bende biliyorum. amma sizinde kendi panelinizden benim dediklerimi yaptığınızı biliyorum. siz önce izleri silin sonrada beni... böylece bende konu açmaktan vazgeçeyim ;)

Hanfendi

Ben Size Gayet Sakin Bi Şekilde Forumun Kurallarını Bildirdim

Sizden Kişisel Bilgilerinide İstemiyoruz..

100.000 Üye Forum Kurallarına Uyuyorsa

Sizde Uymak Zorundasınız..

Ayrica Forumun Başına Ne Gibi Bela Olabilirsiniz. ??

Lütfen Tehdit İçerikli Konuşmayalım

Yoksa Bende Konuşurum , Bir Birimizi Kırmayalım..

Umarım Açıklayıcı Olmuştur.​

---> sayın diesel....

heyy allam ... kimsenin bilgilerime ihtiyacı olup olmadığı önemli degıl kızım...

asabı zorlamaya basladınız ayrıca cokta sabırlı degılım... ne benım basım agrısın nede sızınkısı ... BU KADAR LAF EBELİĞİ YAPTIĞINIZA DA DEĞMEYEN BİR MEVZU !!!!!

DİESEL YOKSA SİZİ BAŞIMA PARAYLA MI AVUKAT OLARAK TUTTU????

HANİ VEKALETNAMELERİNİZ ? MAKBUZLARINIZ ?

---> sayın diesel....

heyy allam ... kimsenin bilgilerime ihtiyacı olup olmadığı önemli degıl kızım...

asabı zorlamaya basladınız ayrıca cokta sabırlı degılım... ne benım basım agrısın nede sızınkısı ... BU KADAR LAF EBELİĞİ YAPTIĞINIZA DA DEĞMEYEN BİR MEVZU !!!!!

DİESEL YOKSA SİZİ BAŞIMA PARAYLA MI AVUKAT OLARAK TUTTU????

HANİ VEKALETNAMELERİNİZ ? MAKBUZLARINIZ ?

Hanfendi

Bakın Hanfendi Diyorum

Sizde Sabrımı Zorluyorsunuz.. :)

Benim Kimseyi Parayla Tuttuğum Yok

Kendinize Gelin

Oruç Başınıza Vurduysa Gidin Kocanızda , Annenizle Babanızla Tartışın

Burda Gelip Sacma Sapan Konuşmanın Gereği Yok.

---> sayın diesel....

buraya sizi zorla üye etmiyoruz zorla da tutmuyoruz

Çıkış yapın olsun bitsin bidaha girmessiniz

bu sitede kurallar var « dieséL » in dediği gibi 100.000 Üye Forum Kurallarına Uyuyorsa sizin ne farkınız var

kural kuraldır.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri