Satanİzm Bİ Dİn Mİdİr???

raşa

Bayan Üye
yani ban kalsa bi dindir çünkü dinin tanımıyla bu kawrama tanımsal olarak bagtaştırabiliorzz..geçen bi form sitesnden atıldm bole bi konu açtıım için din deil dedler ..ama bizde tartışalm .. sizin düşünceleriniz nelerdr

YAA BİŞİ SOLİCEM Dİ,N DEİL DİOSNZZ AMA ONLARN SOLE Bİ DÜŞÜNCELERİ WAR... BİZ ASLNDA TANRIA TAPIORZ DİOLAR...AMA SOLE .::

BU DÜNYA KÖTÜDR DİOLAR BU KÖTÜ DÜNA İİ Bİ TANRIN ESERİ OLAMİÇAINA GÖRE TANRIDA KÖTÜDR.. OHALDE ŞEYATAN TANRINN KÖTÜ YÖNÜ İSE BİZDE ŞEYATNA TAPARZ.. DİOLAR.. YANİ DİOLARKİ SONUÇTA YİNE BİZ TANRIIA TAPOZZ...

bunalRI BANA SATANİST ARKLARM ANLATTII
ONLAR DA BİZM KOYUN KESMEMZ GBİ KEDİ KESİOLAR... KLİSELERİ WAR KİTAPLARI WAR...

Din nedir ? : Peygamberler vasıtasıyla Allah tarafından konulmuş getirilmiş kurallar. bu durumda din değildir...
ama sen din e sadece bi inanç olarak baksarsan satanizme din diyebilirsin....

bi de kurban bayramında kestiğimiz kurbanlaa.. satanistlerin kestiği kediyi kıyaslamayın..

YAA BİŞİ SOLİCEM Dİ,N DEİL DİOSNZZ AMA ONLARN SOLE Bİ DÜŞÜNCELERİ WAR... BİZ ASLNDA TANRIA TAPIORZ DİOLAR...AMA SOLE .::

BU DÜNYA KÖTÜDR DİOLAR BU KÖTÜ DÜNA İİ Bİ TANRIN ESERİ OLAMİÇAINA GÖRE TANRIDA KÖTÜDR.. OHALDE ŞEYATAN TANRINN KÖTÜ YÖNÜ İSE BİZDE ŞEYATNA TAPARZ.. DİOLAR.. YANİ DİOLARKİ SONUÇTA YİNE BİZ TANRIIA TAPOZZ...

şeytan tanrının kötü yanı değil bnce sen bi ARAŞTIR öle gel konu aç tmm mı hem kitapları felan yok 3 kitap var dine göre oda incil,kural,ttevrat
ayrıuca kilise hristiyanlara ait biz kurbanı yardım olsun fakirlere dağıtalım die kesioz onlar?? kedi eti yenir mi peki napıyolar kedileri bunları sölesene satanist arkilerine

Son düzenleme:
şeytan tanrının kötü yanı değil bnce sen bi ARAŞTIR öle gel konu aç tmm mı hem kitapları felan yok 3 kitap var dine göre oda incil,kural,ttevrat
ayrıuca kilise hristiyanlara ait biz kurbanı yardım olsun fakirlere dağıtalım die kesioz onlar?? kedi eti yenir mi peki napıyolar kedileri bunları sölesene satanist arkilerine

3 değil 4 kitap var..:8:

pardon zatn ben bu konuu araştrıp açtm kii ben şunu solüorm... onların dşündükleri bu una inandırılmışlar asıl satanizm zatn bu deil lawey satanizmi..

hyr asla satanizm şeytana tapmaktır

burada yazılım hatası yapmışsınız,birşeye tapmak bir dindir,allaha tapmayıp yahu hiç birşeye tapmamak ta bir dindir.

satanizm,saçmalıktan ibarettir,siyah giyinsiler giyiyinen karanlık insanlar,içinde bir şekilde bir inanç var,ama kendilerini öyle gösteriyorlar.

satanizm bir din değildir

Satanizim iblis(şeytan lucifer) tapma

ve bu dünya kötü değildir aslında hiç birşey kötü değildir

biz bu dünyaya kötü yapıyoruz

Satanistler ALLah'a inanmazlar ateşten yaratılmış bir meleğe(şeytana) taparlar

ateşten yaratılan topraktan yaratılana secde etmediği için

Allah'ın huzurundan kovulmuştur....

Din oLurmu ya CarpıLcaksın !

Satanizm Kendı bıLmez bır kac gencın oLusturdugu bısı .

HayatLarından sıkıLan ergenLık donemındekı bır kac gencın kedı kesıp ayınlere katılması bır dınmı ?

Seytan , ALLAH tarafından kovuLmus bı yaratık ve ona tapmak dın mı ?

Satanızmın Peygamberı varmı ?

kutsaL kıtapta yazıyormu ?

Sacmalamıyalım :)

Satanızm ALLAHa Şirk Koşmaktır buna nasıL dın dıyorsun ?

Din nedir ? : Peygamberler vasıtasıyla Allah tarafından konulmuş getirilmiş kurallar. bu durumda din değildir...
ama sen din e sadece bi inanç olarak baksarsan satanizme din diyebilirsin....

bi de kurban bayramında kestiğimiz kurbanlaa.. satanistlerin kestiği kediyi kıyaslamayın..
+ sapıklık ve şirktir...

Nokta.........

Son düzenleme:

kusura bakmasınlar ama çok saçma bi düşünce ne dmek dünya kötü o zmn tanrı da kötü o zmn şeytana tapalım aklın alıyo mu senin bunu yaa

ayrıca kesinlikle bi din değildir olamaz da!!!

bi kaç acis insanın kendilerini eğlendirmesinden başka bişi değil ne dininden bahsediyoruz bu kadar cahilmiyiz:( arkadaşlar bırakalım satanizmi araştırmayı kendi dinimizi ne kadar biliiyoruz ben dinini çoq üst düzey yaşayan bi insan olmayabilirim belki insani açıdan çoq kötü bi insan da olabilirim ama bu tür sapkınlılara farklı olmak amacyla kesinlikle yönelmem allah herkese akıl fikir versin
ayrıca kesinlikle din değildir ama isteyen herkes herşeye inanabilir bu dünyada düşünce özgürlüğü var nasılsa ama öbür tarafta?????

kusura bakmasınlar ama çok saçma bi düşünce ne dmek dünya kötü o zmn tanrı da kötü o zmn şeytana tapalım aklın alıyo mu senin bunu yaa

ayrıca kesinlikle bi din değildir olamaz da!!!

bencede çooq saçma düşünüolar..ama maleseff din tanımına uyuyoorr:(:67:

ya saçmalamasınlar arkadaşım ne dini . aptalca bi özenti akım sadece . kendini boşlukta hisseden aptalların bulduğu bi inanış. din kelimesiyle aynı cümlede kullanmak bile ayıptır. Allah hepsini ıslah etsin.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri