satanistmiii??sanıyorsunuz!!!

Ben kendi içimde bir değerlendirme yapıyorum o kadar.Sen nasıl giyinirsen giyin, ben karışamam ama kendi düşüncelerimde elbet olucaktır ve çoğu rockcu ve metalci hakkında satanist diye düşünürüm ama asla satanist muamelesi yapmam!

Din nereden çıktı burada :) ben hocalar gibi giyinin yada dinle ilgili hiçbirşey söylemedim,

satanizm bi dindir burdan çııqttı:D:Dhahahahahaha

satanizm bi dindir burdan çııqttı:D:Dhahahahahaha

Evet satanizmin bir din olduğunu biliyorum ama ben size yani rockcu ve metalci arkadaşlara islama göre giyinin demedim :) herkez özgürdür, nasıl giyinmek isterse öyle giyinir.Ben yada bir başkası buna karışamaz, tabii yakınları dışında.Ben sadece sizlerin giyim tarzınız hakkında ki düşüncemin satanist olduğunu söyledim o kadar ;) şöyle yada böyle giyinmenizi söylemedim.

bende diorm ki düşüncen yanlışş yanlış bişeyi deiştirmek iştemez mişin????...yoqsa yanlışlarla yaşamak seni mutlu mu edior???

evt ya metalci demek satanist demek değil metalci deyince hemn satanist diyolar sinir oluyom

vallaha arkadaşlar metalci değilim ama kimseye metalci die satanist muamelesi yapmam insan nasıl kendisine saygı duyulmasını istiyorsa o da karşısında kine o asygıyı göstermeli bence....ayrıca konu ve şiiir süper ama bnm hiç bi zaman aklıma gelmemişti metalciler uyşturucu kullanıo diee:) yha ben pek uyuşturucu kullanan metalci görmedim yada metalciler le takılmıom ondan olabiliryani özet olrak metalci olman satanist ve uyuşturucu bağımlısı olmanı gerektirmes....

saygılarr

insan istediğini dinler ya neden insanlar karışıyo anlamıorum.bende metalciyim,bende metalci gibi giyiniyorum,bende metalsiz yapamıorum.yiyosa satanist diyin bi tane şarkı yüzünden toplumdan dışlanmak dünyanın en aptalca şeyi.sinirlerim bozuldu yaaa :mad:

ama bu kadarı fazla

herkez özgürdür, nasıl giyinmek isterse öyle giyinir.Ben yada bir başkası buna karışamaz, tabii yakınları dışında.

yakınlarım karışsın karışmasın umrumda diil!bütün dünya bana satanist desin yine umrumda diil!bişey dinlioruz,bişey giyiyoruz,adımız sataniste çıkıyo.metal dinleyince kedi falan da kesmiyoruz(kıyamam yaa canlarım:D).şeytana kurban da göndermiyoruz.şimdi söleyin bakalım bi müzik türü yüzünden şeytana mı tapılıyo yani?!?

artı : emolara gelen yasaktan bahsetmek istiyorum(haberiniz yoktur belki bilmem).rusyada 2 tane intihar olayı oldu ve intihar eden kişiler emoydu.2 kişi emoydu ve intihar etti diye bütün emolar kötülenmemeli.herkes istediğini yapar.eee...tamam bazı şeyleri yapamaz(adam öldürme fln filan):D ama bir kişi böleyse bütün herkes böle olamaz.

tüüüm metalcileri ve metalcileri savnanlara teşeqr ediorm..metal özgürlüktür...bizi özgür bırakn...:(

sewdm sei atakan.... metal4ewr metal kardeşliiiiiii...(aynen şimdi benmde grup adı yazasm geldi)

Metal Grubum var..
Sürekli o tür ortamlara giriyorum ama iradeye sahip bi insan kendine sahip çıkabilr..
Böle DüşünenLere Sadece şunu söyLüyoruzz..

"Şeytan Bunun Neresinde..??"

---> satanistmiii??sanıyorsunuz!!!

şimdi daha ii anlıorum metalcilere satanist denilmesini:D
biriyle tanıştım sonradan öğrendim satanistmiş acaip sert metal dinlio feci şekilde bna dersanede satanist diolar ama diilim nie öle diolar die sordum o satanist arkadaş satanistler de metal dinliyo ya ondan dolayı herkesi satanist zannediolar tamamen cahillik dedi (tanıştım derken internet ortamında ama xD)

sanmakta haklılar o kadar çok var ki bu tiplerden.. diceksiniz genelleme yapmasınlar o zmn.. haklısınız ama işte kurunun yanında yaş yanan o kadar çok ki.. metalcilere satanist gözüyle bakanlar mı dersiniz, başörtülülere irticacı, atatürkçüyüm diyenlere dinsiz..neyseki neyin ne olduğunu bilenler de var bırakın sansınlar takmayın fazla..zaten artık bu düşünce yavaş yavaş yok oluyo gibi geliyo bana..tam tersi mi yoksa..(konuyu fazla saptırmamışımdır umarım)

Ben de kimi rockcuyu böyle satanist olarak nitelendiririm.Giyim tarzı, yaptıgı makyajı o kişi hakkında öyle düşünmeme sebep olur.Rockculara takılan bu tipleme bu yüzdendir.Yani rockcu arkadaşlar giyim tarzı ve yaptıgı makyajlar nedeniyle bu tiplemeye layık görülür.Bende öyle birkaç rockcuyu bu şekilde nitelendiriyorum ama bilmiyorum ki içinin ne olduğunu, tanımıyorum kişiliğini.
Tanısam böyle düşünmeye bilirim bunu da biliyorum.Kesin bir yargı ile zaten konuşmuyorum..

+rep

hiç gitar görmemiş biri glp satanist fln diiynce deliririm azının payını veririm gitar bir eşya deil bir dosttur gerçek dost sarılıp ağladığım dertlerimi sevincimi paylaştığım tek dostumdur eminim herkesin öyledir :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri