|Sansar Salvo FAN CLUB|

---> SansaR saLvo FUN CLUP | SANSAR FAN CLUB |

taksimde canm istiklal caddesinde kime sorsan gösterir zaten :)

ozmn almıyım ablacım bis zaten ösel olarak gidip belediyeden rapcı sanatcıları getirmesini sölüyces bir kaç aya kdr getirmesse oyları nh veririrs dieces ya bis gençlik kollarının dediklerini yapmak zorundalar o yüsde

hahaha getirirlerse haberim olsun bnde glirim :D

Rıca Ederım Sansarcı :)

selocanım konsere gittinmi resim falan cektiysen hemen ekle meraktan catlıycam

dün geldikten sonra msj yazmıştım silinmiş :| :D
partiye gittim 1 gibi içeri girdik bakırköy istasyon saolsun baya koptuk eğlendik saat 5,30 gibi Sansar geldi mekana :) orda boş bulduğu bi yere oturdu gözler falan kapalı sadece kafa sallıodu bide ayakta zor duruyodu kafası mı güseldi ilaç falan yüzünden mi öleydi bilmiyorum :( tabi bu arada ben yine yptım yapacağımı rezil oldum :phahaha sahnede de fazla durmadı kısa sürdü :| elçini de dövmedi hahaha araları baya iyiydi 180i sölediler beraber :) 4-5 saat bekledik ama değdi yani Sansarımı görmek ona dokunmak herşeye bedeldi :67: yok böle bi mutluluk :) Sansar^mm :2:
ama foto yok ya ben çekmedim arkadaşlarda var bide Sansar sahnedeyken full çektiler video alabilersem koycam buraya :D

ekle ablam ekle ama ndn 5de geldiki allahtan gelmemişim haa gelseydim ben 5e kdr duramasdım eve gec kalırdık zaten bisim oraya iboyu getirmişler bis onu peşleme yaptık senmisin yıldız tilbeye o lafı söyleyen dedik adama yuhlar pankartlar falan aboww görsen varya bidaha adım atamas bisim oraya :D:D:D

unutmadan video resim ne varsa ekle sansarın ogünkü halini merak ettim

her zmanki gibi süperdi :D çok yakışıklı sempatik cana yakın ayrıca dikkat ettim gözleri çok güzel :)
bakalım akşam soruyum arkadaşlara napmışlar resimleri :D

Paranı verdimi söledikten sonra yaptığı hareket :D süperdi Ekin'mm :)

partide yanımdaydı ya aramızda yarım metre mesafe yoktu çok yakınımdaydı :D:D nese bi parti haberi daha :)

sndhiphopfestizmir400.jpg

Pikapların başında DJ Sonat ve DJ Fiesta, sahnede ise overground ve underground piyasada sükse yapmış isimlerle tam anlamıyla rap´e doyacağınız bir organizasyon bu kez İzmir´de sizleri bekliyor.İzmirin en kaliteli mekanı olan Club Mischka´nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyonda son zamanlarda yaptığı çalışmalarla dikkatleri üstüne çeken Gekko G,İstanbul´un en eski isimlerinden oluşan İstanbul Attack...
Almanya´dan Defkhan ve 2. Nesil, genç yaşına rağmen ilk yasal çalışması Adrenalinle kendini kanıtlayan Sansar Salvo, İstanbul´un en sağlam isimlerinden İhtilal,Hayki & Yas,Neşternino,Türkiye´nin en sağlam prodüktörlerinden Moralparte,İzmirin en sağlam isimlerinden Big O,2na,EfeFlow gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşecektir.

Organizasyonda çekim yapmak serbesttir,sizler için özel olarak çekilecek olan videolar konser ertesinde SND kalitesiyle sunulucaktır.Bilet fiyatının ön satışta 17.5 TL , kapıda 20 TL olarak belirlendiği organizasyonun bilet satış noktaları ilerki günlerde belirlenecektir.

Ediz'mm :) kaçırma derim gerçi büyük ihtimal gidersin :)

Son düzenleme:

partide yanımdaydı ya aramızda yarım metre mesafe yoktu çok yakınımdaydı :D:D nese bi parti haberi daha :)

sndhiphopfestizmir400.jpg

Pikapların başında DJ Sonat ve DJ Fiesta, sahnede ise overground ve underground piyasada sükse yapmış isimlerle tam anlamıyla rap´e doyacağınız bir organizasyon bu kez İzmir´de sizleri bekliyor.İzmirin en kaliteli mekanı olan Club Mischka´nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyonda son zamanlarda yaptığı çalışmalarla dikkatleri üstüne çeken Gekko G,İstanbul´un en eski isimlerinden oluşan İstanbul Attack...
Almanya´dan Defkhan ve 2. Nesil, genç yaşına rağmen ilk yasal çalışması Adrenalinle kendini kanıtlayan Sansar Salvo, İstanbul´un en sağlam isimlerinden İhtilal,Hayki & Yas,Neşternino,Türkiye´nin en sağlam prodüktörlerinden Moralparte,İzmirin en sağlam isimlerinden Big O,2na,EfeFlow gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşecektir.

Organizasyonda çekim yapmak serbesttir,sizler için özel olarak çekilecek olan videolar konser ertesinde SND kalitesiyle sunulucaktır.Bilet fiyatının ön satışta 17.5 TL , kapıda 20 TL olarak belirlendiği organizasyonun bilet satış noktaları ilerki günlerde belirlenecektir.

Ediz'mm :) kaçırma derim gerçi büyük ihtimal gidersin :)
Evet Hayatım Afişini Dün Gördüm Gidicem Tabikide :)

Bu Arada Resımler ıcın rep verdım sagol canım :)

Evet Hayatım Afişini Dün Gördüm Gidicem Tabikide :)

Bu Arada Resımler ıcın rep verdım sagol canım :)
bende gördüm direk sen aklıma geldin duymadıysan haberin olsun die koydum ama geç kalmışım bebeğim :)
rep içinde ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum hayatım :):50:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri